
Superliga · Dania
Viborg: forma i statystyki
Forma ZZRPZ
Aktualne serie
3
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.11 | N Randers FC | 0:2 | Z |
| 09.20 | U FC Nordsjaelland | 4:1 | Z |
| 09.13 | N Silkeborg | 1:1 | R |
| 09.04 | U Lyngby | 0:2 | P |
| 08.28 | N AC Horsens | 2:3 | Z |
| 08.23 | U FC Copenhagen | 4:0 | Z |
| 08.14 | U Aarhus | 2:1 | Z |
| 08.07 | N Sonderjyske | 0:0 | R |
| 08.02 | N Brondby | 1:0 | P |
| 07.24 | U Odense | 1:0 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 10 | 6 | 2 | 2 | 17:8 |
| U siebie | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:4 |
| Na wyjeździe | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 2.5 gola | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Over 3.5 gola | 30% (3/10) | 40% (2/5) | 20% (1/5) |
| Obie drużyny strzelą | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Czyste konto | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 30% (3/10) | 20% (1/5) | 40% (2/5) |
| Zwycięstwa | 60% (6/10) | 80% (4/5) | 40% (2/5) |
| Remisy | 20% (2/10) | 0% (0/5) | 40% (2/5) |
| Gol w 1. połowie | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 40% (4/10) | 60% (3/5) | 20% (1/5) |
| Gol w 2. połowie | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 50% (5/10) | 40% (2/5) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 30% (3/10) | 0% (0/5) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 10% (1/10) | 0% (0/5) | 20% (1/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/10) | 0% (0/5) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 90% (9/10) | 100% (5/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 40% (4/10) | 40% (2/5) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 80% (8/10) | 80% (4/5) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 70% (7/10) | 80% (4/5) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 50% (5/10) | 60% (3/5) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 100% (10/10) | 100% (5/5) | 100% (5/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 90% (9/10) | 80% (4/5) | 100% (5/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 70% (7/10) | 60% (3/5) | 80% (4/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 60% (6/10) | 60% (3/5) | 60% (3/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 30% (3/10) | 60% (3/5) | 0% (0/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 20% (2/10) | 40% (2/5) | 0% (0/5) |