PropsyTypera
Dania

Superliga: statystyki i forma

Propozycje dnia →

Liga w liczbach

Na podstawie 65 rozegranych meczów tego sezonu.

3.02
goli na mecz
83%
Over 1.5
55%
Over 2.5
38%
Over 3.5
58%
obie strzelą
45%
wygrane gospodarzy
31%
remisy
25%
wygrane gości

Dzisiejsze mecze

W każdej kolumnie: gospodarz | gość, w tym sezonie. Po meczu: ✓ / ✗ czy weszło Over 2.5 i BTTS, a przy kartkach i rożnych liczba w tym meczu.

14:00Koniec 3:3Lyngby vs FC Nordsjaelland
Over 2.5
55% | 45%
✓
BTTS
73% | 45%
✓
Kartki
4.9 | 4
9
Rożne
9.9 | 9.5
8
14:00Koniec 4:0Sonderjyske vs Silkeborg
Over 2.5
73% | 55%
✓
BTTS
55% | 64%
✗
Kartki
2.9 | 3.1
2
Rożne
10 | 10.5
10
16:00Koniec 2:1Odense vs Brondby
Over 2.5
45% | 64%
✓
BTTS
55% | 64%
✓
Kartki
3.8 | 4.6
3
Rożne
12.3 | 10.8
11
18:00Koniec 1:1FC Copenhagen vs Aarhus
Over 2.5
64% | 64%
✗
BTTS
45% | 73%
✓
Kartki
3.3 | 3.6
2
Rożne
8.4 | 10.3
12

Sędziowie

Średnia żółtych kartek w meczach prowadzonych przez sędziego i jak często mecz przekraczał 3.5, 4.5 i 5.5 kartki. Sędziowie z mniej niż 3 meczami są pominięci. Średnia ligi: 3.69.

SędziaMeczeŻółte/meczOver 3.5Over 4.5Over 5.5Dziś
F. Svendsen45.2575%50%50%
A. Uslu45.0075%75%50%
S. Putros54.4080%60%20%
M. Kristoffersen34.0067%33%33%
J. Maae43.7550%25%0%
S. Funder43.7575%0%0%
J. Sundberg33.6767%67%0%
M. Krogh53.6060%40%20%
J. Hansen33.3367%0%0%
M. Tykgaard33.3333%33%33%
L. Graagaard43.0050%25%0%
M. Redder52.8040%0%0%
J. Karlsen52.4040%0%0%

To dane z rozegranych meczów: sędzia nie decyduje o wyniku sam, a próba bywa mała.

Najlepsze drużyny

Najczęściej Over 2.5

  1. 1Sonderjyske 73% (8/11)
  2. 2Aarhus 64% (7/11)
  3. 3AC Horsens 64% (7/11)

Najczęściej obie strzelą

  1. 1FC Midtjylland 80% (8/10)
  2. 2Aarhus 73% (8/11)
  3. 3AC Horsens 73% (8/11)

Najwięcej czystych kont

  1. 1FC Copenhagen 45% (5/11)
  2. 2FC Nordsjaelland 45% (5/11)
  3. 3Viborg 40% (4/10)

Najdłuższe serie

Bez porażki

  1. 1FC Midtjylland 10 meczów
  2. 2Odense 4 meczów
  3. 3Aarhus 3 meczów

Z rzędu wygrane

  1. 1Viborg 2 meczów
  2. 2FC Midtjylland 1 meczów
  3. 3Odense 1 meczów

Z rzędu przegrane

  1. 1Brondby 1 meczów
  2. 2Silkeborg 1 meczów

Tabele statystyk