
Bundesliga · Австрія
Sturm Graz: форма та статистика
Форма ВВПВП
Сьогодні о 17:00: Sturm Graz — Grazer AK
Поточні серії
2
без поразок
2
перемог поспіль
0
поразок поспіль
2
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | В Grazer AK | 6:1 | В |
| 10.10 | У Austria Vienna | 0:2 | В |
| 09.20 | У Red Bull Salzburg | 3:0 | П |
| 09.13 | В Lask Linz | 2:1 | В |
| 08.30 | У Rapid Vienna | 3:1 | П |
| 08.22 | В Austria Lustenau | 1:1 | Н |
| 08.15 | В SCR Altach | 1:0 | В |
| 08.08 | У TSV Hartberg | 0:2 | В |
| 08.01 | У WSG Wattens | 1:1 | Н |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 9 | 5 | 2 | 2 | 16:10 |
| Вдома | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 |
| У гостях | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:7 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Тотал більше 2,5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Тотал більше 3,5 | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Обидві заб’ють | 56% (5/9) | 75% (3/4) | 40% (2/5) |
| Сухий матч (без пропущених) | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Не забили | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Перемоги | 56% (5/9) | 75% (3/4) | 40% (2/5) |
| Нічиї | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Гол у 1-му таймі | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Гол у 2-му таймі | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Жовті картки більше 2,5 | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Жовті картки більше 3,5 | 56% (5/9) | 75% (3/4) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 4,5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Жовті картки більше 5,5 | 22% (2/9) | 50% (2/4) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Фоли команди більше 8,5 | 78% (7/9) | 50% (2/4) | 100% (5/5) |
| Фоли команди більше 9,5 | 78% (7/9) | 50% (2/4) | 100% (5/5) |
| Фоли команди більше 10,5 | 56% (5/9) | 25% (1/4) | 80% (4/5) |
| Фоли команди більше 11,5 | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 12,5 | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Фоли команди більше 13,5 | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Кутові більше 6,5 | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Кутові більше 7,5 | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 8,5 | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 9,5 | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Кутові більше 10,5 | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Кутові більше 11,5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Кутові більше 12,5 | 33% (3/9) | 50% (2/4) | 20% (1/5) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jon Gorenc Stanković Пів | 9 | 791 | 1 | 0 | 9 | 2 | 12 | 2 | 0 |
| Jurgen Heil Зах | 8 | 700 | 1 | 0 | 4 | 2 | 7 | 4 | 1 |
| Jacob Hödl Пів | 9 | 688 | 0 | 0 | 11 | 5 | 10 | 1 | 0 |
| Simon Seidl Пів | 9 | 660 | 0 | 8 | 16 | 9 | 4 | 1 | 0 |
| Luca Weinhandl Пів | 8 | 624 | 1 | 1 | 4 | 2 | 12 | 2 | 0 |
| Albert Vallci Зах | 7 | 576 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Daniil Khudyakov Вор | 7 | 573 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paul Koller Зах | 7 | 462 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Arjan Malić Зах | 5 | 356 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Seedy Jatta Нап | 6 | 355 | 2 | 0 | 7 | 5 | 4 | 0 | 0 |
| Valmir Matoshi Пів | 5 | 351 | 0 | 1 | 5 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Joshua Quarshie Зах | 5 | 338 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| Luís Balbo Зах | 7 | 304 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Emran Soglo Зах | 5 | 300 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Szymon Włodarczyk Нап | 5 | 242 | 1 | 0 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Ammar Helac Вор | 3 | 242 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gizo Mamageishvili Пів | 7 | 220 | 1 | 0 | 7 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Oumar Diakité Нап | 4 | 196 | 6 | 0 | 11 | 8 | 2 | 1 | 0 |
| Petar Petrović Зах | 4 | 189 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Axel Kayombo Нап | 5 | 176 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Nelson Weiper Нап | 4 | 166 | 2 | 0 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Belmin Beganović Нап | 3 | 135 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Jeyland Mitchell Зах | 2 | 96 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ryan Fosso Пів | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Filip Rózga Пів | 2 | 53 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Otar Kiteishvili Пів | 2 | 53 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Julian Halwachs Пів | 2 | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |