PropsyTypera
Bundesliga · Německo

Eintracht Frankfurt: forma a statistiky

Forma VPRVP

Aktuální série

1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.16D 1. FC Köln1:0V
10.10V RB Leipzig6:0P
09.19D SC Freiburg2:2R
09.12V FSV Mainz 051:3V
09.06D FC Augsburg1:4P
08.29V Union Berlin3:3R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem622210:16
Doma31114:6
Venku31116:10

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu83% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Over 2,5 gólu83% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Over 3,5 gólu83% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Oba týmy skórují67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Čisté konto17% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Nedal gól17% (1/6)0% (0/3)33% (1/3)
Výhry33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Remízy33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Gól v 1. poločase83% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Over 1,5 v 1. poločase67% (4/6)33% (1/3)100% (3/3)
Gól ve 2. poločase100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 1,5 ve 2. poločase67% (4/6)33% (1/3)100% (3/3)
Over 1,5 žluté karty100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 2,5 žluté karty67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 3,5 žluté karty67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 4,5 žluté karty17% (1/6)0% (0/3)33% (1/3)
Over 5,5 žluté karty17% (1/6)0% (0/3)33% (1/3)
Over 6,5 žluté karty0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Over 7,5 žluté karty0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Fauly týmu Over 8,583% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Fauly týmu Over 9,567% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Fauly týmu Over 10,533% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Fauly týmu Over 11,533% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Fauly týmu Over 12,517% (1/6)0% (0/3)33% (1/3)
Fauly týmu Over 13,50% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Fauly v zápase Over 20,583% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Fauly v zápase Over 22,567% (4/6)100% (3/3)33% (1/3)
Fauly v zápase Over 24,533% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Fauly v zápase Over 26,517% (1/6)0% (0/3)33% (1/3)
Over 6,5 rohu100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 7,5 rohu83% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Over 8,5 rohu67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 9,5 rohu33% (2/6)67% (2/3)0% (0/3)
Over 10,5 rohu17% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Over 11,5 rohu17% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Over 12,5 rohu17% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Noah Atubolu Bra65400000000
Raphael Onyedika Zál654000111140
Robin Koch Obr64950163300
Keita Kosugi Obr64950021810
Jonathan Burkardt Úto649131116100
Lilian Brassier Obr54500041410
Younes Ebnoutalib Úto641651168310
Can Uzun Zál54142095200
Ritsu Doan Zál54010161300
Elias Baum Obr63600122510
Farès Chaïbi Zál42180084000
Noël Aséko Zál41960120400
Nnamdi Collins Obr31900000100
Jeremiaha Maluze Obr21800100010
Mario Götze Zál41720100620
Ansgar Knauff Úto31380042410
Ayoube Amaimouni Echghouyab Úto41040021200
Oscar Højlund Zál2560000110
Love Arrhov Zál2280000000
Malik Pimpong Úto2270000100
Timothy Chandler Obr2240010100
Otavio Obr1100000210