PropsyTypera
Chance Liga · Česko

Bohemians 1905: forma a statistiky

Forma VVPVP

Aktuální série

2
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
4
zápasů se vstřeleným gólem
2
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.14D Mlada Boleslav1:0V
10.10D Baník Ostrava1:0V
09.19V Pardubice2:1P
09.12D Slovácko2:0V
09.05V Sigma Olomouc3:0P
09.02D FK Jablonec1:1R
08.22V Slavia Praha2:2R
08.08V Zlin0:2V
08.02D Hradec Králové0:0R
07.25V Teplice3:1P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1043311:11
Doma53205:1
Venku51136:10

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu70% (7/10)40% (2/5)100% (5/5)
Over 2,5 gólu40% (4/10)0% (0/5)80% (4/5)
Over 3,5 gólu20% (2/10)0% (0/5)40% (2/5)
Oba týmy skórují40% (4/10)20% (1/5)60% (3/5)
Čisté konto50% (5/10)80% (4/5)20% (1/5)
Nedal gól20% (2/10)20% (1/5)20% (1/5)
Výhry40% (4/10)60% (3/5)20% (1/5)
Remízy30% (3/10)40% (2/5)20% (1/5)
Gól v 1. poločase90% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Over 1,5 v 1. poločase30% (3/10)0% (0/5)60% (3/5)
Gól ve 2. poločase70% (7/10)40% (2/5)100% (5/5)
Over 1,5 ve 2. poločase20% (2/10)0% (0/5)40% (2/5)
Over 1,5 žluté karty80% (8/10)80% (4/5)80% (4/5)
Over 2,5 žluté karty70% (7/10)60% (3/5)80% (4/5)
Over 3,5 žluté karty50% (5/10)60% (3/5)40% (2/5)
Over 4,5 žluté karty20% (2/10)40% (2/5)0% (0/5)
Over 5,5 žluté karty10% (1/10)20% (1/5)0% (0/5)
Over 6,5 žluté karty10% (1/10)20% (1/5)0% (0/5)
Over 7,5 žluté karty10% (1/10)20% (1/5)0% (0/5)
Fauly týmu Over 8,590% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Fauly týmu Over 9,590% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Fauly týmu Over 10,590% (9/10)80% (4/5)100% (5/5)
Fauly týmu Over 11,570% (7/10)60% (3/5)80% (4/5)
Fauly týmu Over 12,560% (6/10)60% (3/5)60% (3/5)
Fauly týmu Over 13,550% (5/10)60% (3/5)40% (2/5)
Fauly v zápase Over 20,570% (7/10)80% (4/5)60% (3/5)
Fauly v zápase Over 22,570% (7/10)80% (4/5)60% (3/5)
Fauly v zápase Over 24,570% (7/10)80% (4/5)60% (3/5)
Fauly v zápase Over 26,540% (4/10)20% (1/5)60% (3/5)
Over 6,5 rohu60% (6/10)60% (3/5)60% (3/5)
Over 7,5 rohu60% (6/10)60% (3/5)60% (3/5)
Over 8,5 rohu50% (5/10)60% (3/5)40% (2/5)
Over 9,5 rohu40% (4/10)40% (2/5)40% (2/5)
Over 10,5 rohu30% (3/10)20% (1/5)40% (2/5)
Over 11,5 rohu30% (3/10)20% (1/5)40% (2/5)
Over 12,5 rohu20% (2/10)20% (1/5)20% (1/5)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Tomáš Frühwald Bra109040000010
Milan Havel Obr108540200810
Ladislav Almási Úto10854302081920
David Lischka Obr981400102830
Roman Kvet Úto974821881510
Aleš Čermák Zál971641441210
Matej Kadlec Obr87100042200
Vojtěch Smrž Zál10691021041030
Petr Mirvald Zál966310421110
Dominik Javorček Zál863500411120
Jan Matoušek Úto848000102900
Peter Kareem Obr53380011710
Václav Pilař Zál93250090000
Benson Sakala Zál32730020100
David Heidenreich Obr72690111700
Ladislav Krobot Úto82390040610
Šimon Černý Zál101891062300
Jan Kovařík Obr2760000100
Vladimir Zeman Úto5700010200
Denis Vála Obr4410010000
Samuel Obinaya Zál3390000110
Jan Vondra Obr1270000000
Mathews Banda Obr2210010000