PropsyTypera
Chance Liga · Česko

Pardubice: forma a statistiky

Forma VPVVR

Aktuální série

1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17D Zlin3:0V
10.11V Sparta Praha2:0P
09.19D Bohemians 19052:1V
09.13V Baník Ostrava1:2V
09.05V Slovácko0:0R
08.29D Artis1:2P
08.23V Sigma Olomouc3:1P
08.15D Mlada Boleslav1:1R
08.09V Slavia Praha2:1P
08.02D FK Jablonec0:2P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1132612:16
Doma52127:6
Venku61145:10

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu91% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Over 2,5 gólu64% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Over 3,5 gólu9% (1/11)0% (0/5)17% (1/6)
Oba týmy skórují64% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Čisté konto18% (2/11)20% (1/5)17% (1/6)
Nedal gól27% (3/11)20% (1/5)33% (2/6)
Výhry27% (3/11)40% (2/5)17% (1/6)
Remízy18% (2/11)20% (1/5)17% (1/6)
Gól v 1. poločase82% (9/11)100% (5/5)67% (4/6)
Over 1,5 v 1. poločase27% (3/11)60% (3/5)0% (0/6)
Gól ve 2. poločase82% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Over 1,5 ve 2. poločase45% (5/11)20% (1/5)67% (4/6)
Over 1,5 žluté karty91% (10/11)80% (4/5)100% (6/6)
Over 2,5 žluté karty64% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Over 3,5 žluté karty45% (5/11)40% (2/5)50% (3/6)
Over 4,5 žluté karty18% (2/11)0% (0/5)33% (2/6)
Over 5,5 žluté karty18% (2/11)0% (0/5)33% (2/6)
Over 6,5 žluté karty0% (0/11)0% (0/5)0% (0/6)
Over 7,5 žluté karty0% (0/11)0% (0/5)0% (0/6)
Fauly týmu Over 8,5100% (11/11)100% (5/5)100% (6/6)
Fauly týmu Over 9,591% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Fauly týmu Over 10,591% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Fauly týmu Over 11,591% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Fauly týmu Over 12,582% (9/11)100% (5/5)67% (4/6)
Fauly týmu Over 13,582% (9/11)100% (5/5)67% (4/6)
Fauly v zápase Over 20,582% (9/11)100% (5/5)67% (4/6)
Fauly v zápase Over 22,573% (8/11)100% (5/5)50% (3/6)
Fauly v zápase Over 24,573% (8/11)100% (5/5)50% (3/6)
Fauly v zápase Over 26,564% (7/11)100% (5/5)33% (2/6)
Over 6,5 rohu82% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Over 7,5 rohu82% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Over 8,5 rohu36% (4/11)20% (1/5)50% (3/6)
Over 9,5 rohu27% (3/11)20% (1/5)33% (2/6)
Over 10,5 rohu27% (3/11)20% (1/5)33% (2/6)
Over 11,5 rohu18% (2/11)20% (1/5)17% (1/6)
Over 12,5 rohu9% (1/11)20% (1/5)0% (0/6)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Emmanuel Godwin Zál1194500821930
Michal Hlavatý Zál1190301731320
Vladimir Neuman Bra98150000000
Tobias Boledovic Zál107622174100
Abdoull Tanko Úto9652101351100
Tomáš Jelínek Zál960310127820
Jason Noslin Obr75940091910
Václav Drchal Úto1058122126710
Marek Icha Obr85531033900
Denis Halinský Obr54500000410
Samuel Šimek Zál843700511310
Daniel Smékal Úto9432001151410
Jan Trédl Obr84180120611
Victor Samuel Úto104091084310
Mouhamed Tidjane Traoré Obr637200301241
Simon Bammens Obr43200000600
Ryan Mahuta Obr83021322600
Dávid Krčík Obr32701031100
Giannis-Fivos Botos Zál72610172510
Kahuan Úto924400511430
Vojtěch Patrák Úto42221033510
Tomáš Solil Zál21141011100
Aleš Mandous Bra1900000000
Jáchym Šerák Bra1900000000
Dominique Simon Zál1670000110
Martin Reil Obr2270000000
Jiri Zima Zál2190000100
Robi Saarma Zál180000000