
Chance Liga · Česko
Pardubice: forma a statistiky
Forma VPVVR
Aktuální série
1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Zlin | 3:0 | V |
| 10.11 | V Sparta Praha | 2:0 | P |
| 09.19 | D Bohemians 1905 | 2:1 | V |
| 09.13 | V Baník Ostrava | 1:2 | V |
| 09.05 | V Slovácko | 0:0 | R |
| 08.29 | D Artis | 1:2 | P |
| 08.23 | V Sigma Olomouc | 3:1 | P |
| 08.15 | D Mlada Boleslav | 1:1 | R |
| 08.09 | V Slavia Praha | 2:1 | P |
| 08.02 | D FK Jablonec | 0:2 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:16 |
| Doma | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 |
| Venku | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 gólu | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 gólu | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Oba týmy skórují | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Čisté konto | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Nedal gól | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Výhry | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Remízy | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Gól v 1. poločase | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 27% (3/11) | 60% (3/5) | 0% (0/6) |
| Gól ve 2. poločase | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 64% (7/11) | 100% (5/5) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 rohu | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 7,5 rohu | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 8,5 rohu | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Over 9,5 rohu | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Over 10,5 rohu | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Over 11,5 rohu | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 12,5 rohu | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emmanuel Godwin Zál | 11 | 945 | 0 | 0 | 8 | 2 | 19 | 3 | 0 |
| Michal Hlavatý Zál | 11 | 903 | 0 | 1 | 7 | 3 | 13 | 2 | 0 |
| Vladimir Neuman Bra | 9 | 815 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias Boledovic Zál | 10 | 762 | 2 | 1 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Abdoull Tanko Úto | 9 | 652 | 1 | 0 | 13 | 5 | 11 | 0 | 0 |
| Tomáš Jelínek Zál | 9 | 603 | 1 | 0 | 12 | 7 | 8 | 2 | 0 |
| Jason Noslin Obr | 7 | 594 | 0 | 0 | 9 | 1 | 9 | 1 | 0 |
| Václav Drchal Úto | 10 | 581 | 2 | 2 | 12 | 6 | 7 | 1 | 0 |
| Marek Icha Obr | 8 | 553 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | 0 | 0 |
| Denis Halinský Obr | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Samuel Šimek Zál | 8 | 437 | 0 | 0 | 5 | 1 | 13 | 1 | 0 |
| Daniel Smékal Úto | 9 | 432 | 0 | 0 | 11 | 5 | 14 | 1 | 0 |
| Jan Trédl Obr | 8 | 418 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | 1 | 1 |
| Victor Samuel Úto | 10 | 409 | 1 | 0 | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 |
| Mouhamed Tidjane Traoré Obr | 6 | 372 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 4 | 1 |
| Simon Bammens Obr | 4 | 320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Ryan Mahuta Obr | 8 | 302 | 1 | 3 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 |
| Dávid Krčík Obr | 3 | 270 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Giannis-Fivos Botos Zál | 7 | 261 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Kahuan Úto | 9 | 244 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | 3 | 0 |
| Vojtěch Patrák Úto | 4 | 222 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | 1 | 0 |
| Tomáš Solil Zál | 2 | 114 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Aleš Mandous Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jáchym Šerák Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dominique Simon Zál | 1 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Martin Reil Obr | 2 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jiri Zima Zál | 2 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Robi Saarma Zál | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |