
Chance Liga · Česko
FK Jablonec: forma a statistiky
Forma PVRPV
Dnes v 18:00: FK Jablonec vs Plzen
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Plzen | 2:3 | P |
| 10.10 | V Zbrojovka Brno | 0:1 | V |
| 09.20 | D Zlin | 1:1 | R |
| 09.12 | V Sparta Praha | 2:0 | P |
| 09.09 | D Baník Ostrava | 3:0 | V |
| 09.06 | D Slovan Liberec | 1:2 | P |
| 09.02 | V Bohemians 1905 | 1:1 | R |
| 08.30 | V Teplice | 2:0 | P |
| 08.09 | D Slovácko | 1:0 | V |
| 08.02 | V Pardubice | 0:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 5 | 2 | 4 | 14:12 |
| Doma | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:7 |
| Venku | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 2,5 gólu | 36% (4/11) | 67% (4/6) | 0% (0/5) |
| Over 3,5 gólu | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Oba týmy skórují | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Čisté konto | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Nedal gól | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Výhry | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Remízy | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Gól ve 2. poločase | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 rohu | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 7,5 rohu | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 8,5 rohu | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 9,5 rohu | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Over 10,5 rohu | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 11,5 rohu | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 12,5 rohu | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dušan Pavlović Obr | 11 | 984 | 1 | 0 | 8 | 4 | 9 | 1 | 0 |
| Vakhtang Chanturishvili Zál | 11 | 900 | 0 | 0 | 11 | 5 | 8 | 0 | 0 |
| Richard Sedláček Zál | 11 | 872 | 0 | 3 | 2 | 1 | 16 | 0 | 0 |
| Martin Cedidla Obr | 10 | 821 | 3 | 0 | 15 | 5 | 13 | 1 | 0 |
| Nemanja Tekijaški Obr | 8 | 720 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Sebastian Nebyla Zál | 9 | 705 | 0 | 1 | 5 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| Lamin Jawo Úto | 10 | 522 | 0 | 0 | 13 | 2 | 14 | 2 | 0 |
| Jan Hanuš Bra | 6 | 499 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Klemen Mihelak Bra | 6 | 491 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Filip Novák Obr | 7 | 453 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Saidou Alioum Moubarak Úto | 8 | 434 | 1 | 1 | 14 | 7 | 11 | 3 | 0 |
| Antonín Růsek Úto | 8 | 431 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Jiří Sláma Obr | 6 | 389 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Jan Suchan Úto | 6 | 355 | 1 | 2 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Nelson Okeke Zál | 9 | 347 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 2 | 0 |
| Filip Zorvan Zál | 9 | 338 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Dominik Hollý Zál | 6 | 290 | 0 | 1 | 10 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Matěj Polidar Zál | 5 | 285 | 1 | 1 | 4 | 1 | 8 | 0 | 1 |
| Jan Chramosta Úto | 7 | 276 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Eduard Sobol Obr | 4 | 234 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Garang Kuol Zál | 3 | 183 | 1 | 0 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Hugo Ahl Zál | 5 | 176 | 0 | 0 | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| Daniel Souček Obr | 5 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Filip Vecheta Úto | 5 | 70 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Roman Horák Zál | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |