PropsyTypera
Chance Liga · Česko

Sparta Praha: forma a statistiky

Forma RVVVP

Aktuální série

4
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
4
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.18V Baník Ostrava0:0R
10.11D Pardubice2:0V
09.20V Sigma Olomouc0:3V
09.12D FK Jablonec2:0V
09.06V Hradec Králové2:1P
08.30D Slavia Praha0:3P
08.22V Artis0:4V
08.15D Teplice4:1V
08.08V Mlada Boleslav2:0P
07.31D Zlin3:1V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1161420:12
Doma540111:5
Venku62139:7

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu91% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Over 2,5 gólu64% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Over 3,5 gólu36% (4/11)40% (2/5)33% (2/6)
Oba týmy skórují36% (4/11)40% (2/5)33% (2/6)
Čisté konto45% (5/11)40% (2/5)50% (3/6)
Nedal gól27% (3/11)20% (1/5)33% (2/6)
Výhry55% (6/11)80% (4/5)33% (2/6)
Remízy9% (1/11)0% (0/5)17% (1/6)
Gól v 1. poločase91% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Over 1,5 v 1. poločase36% (4/11)20% (1/5)50% (3/6)
Gól ve 2. poločase73% (8/11)100% (5/5)50% (3/6)
Over 1,5 ve 2. poločase45% (5/11)40% (2/5)50% (3/6)
Over 1,5 žluté karty82% (9/11)100% (5/5)67% (4/6)
Over 2,5 žluté karty55% (6/11)60% (3/5)50% (3/6)
Over 3,5 žluté karty55% (6/11)60% (3/5)50% (3/6)
Over 4,5 žluté karty27% (3/11)0% (0/5)50% (3/6)
Over 5,5 žluté karty18% (2/11)0% (0/5)33% (2/6)
Over 6,5 žluté karty9% (1/11)0% (0/5)17% (1/6)
Over 7,5 žluté karty0% (0/11)0% (0/5)0% (0/6)
Fauly týmu Over 8,582% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Fauly týmu Over 9,582% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Fauly týmu Over 10,573% (8/11)60% (3/5)83% (5/6)
Fauly týmu Over 11,555% (6/11)60% (3/5)50% (3/6)
Fauly týmu Over 12,545% (5/11)40% (2/5)50% (3/6)
Fauly týmu Over 13,536% (4/11)20% (1/5)50% (3/6)
Fauly v zápase Over 20,582% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Fauly v zápase Over 22,573% (8/11)80% (4/5)67% (4/6)
Fauly v zápase Over 24,564% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Fauly v zápase Over 26,555% (6/11)40% (2/5)67% (4/6)
Over 6,5 rohu91% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Over 7,5 rohu82% (9/11)100% (5/5)67% (4/6)
Over 8,5 rohu73% (8/11)100% (5/5)50% (3/6)
Over 9,5 rohu73% (8/11)100% (5/5)50% (3/6)
Over 10,5 rohu55% (6/11)80% (4/5)33% (2/6)
Over 11,5 rohu45% (5/11)60% (3/5)33% (2/6)
Over 12,5 rohu36% (4/11)40% (2/5)33% (2/6)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Jakub Surovčík Bra1110030000000
John Mercado Zál11890512214720
T. Guddal Obr981610101400
Adam Karabec Zál9743321610910
Jonatan Braut Brunes Úto1074112218800
Roman Macek Zál973501211730
Josimar Alcócer Zál9634411061440
Martin Suchomel Obr960901511530
Hugo Sochurek Zál105390041600
Jaroslav Zelený Obr95361151510
Matěj Ryneš Obr85061142710
Andy Irving Zál64062153400
Loïc Mbe Soh Obr43530030200
Adam Ševinský Obr53110022100
Pavel Kadeřábek Obr53080020310
Santiago Eneme Zál72580040200
Ebrima Singhateh Zál72451083510
Ki-Jana Hoever Obr42350043320
Matěj Jurásek Zál820000105300
Matyáš Vojta Úto71810030500
A. Sørensen Obr21800011100
Patrik Vydra Zál41610121200
Lukáš Haraslín Zál21450052200
Garang Kuol Zál31210011100
Dominik Hollý Zál3810010220
Jan Kuchta Úto1660011000
Sivert Mannsverk Zál2420000100
Viktor Vitályos Obr190000000