
Chance Liga · Česko
Sparta Praha: forma a statistiky
Forma RVVVP
Aktuální série
4
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
4
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Baník Ostrava | 0:0 | R |
| 10.11 | D Pardubice | 2:0 | V |
| 09.20 | V Sigma Olomouc | 0:3 | V |
| 09.12 | D FK Jablonec | 2:0 | V |
| 09.06 | V Hradec Králové | 2:1 | P |
| 08.30 | D Slavia Praha | 0:3 | P |
| 08.22 | V Artis | 0:4 | V |
| 08.15 | D Teplice | 4:1 | V |
| 08.08 | V Mlada Boleslav | 2:0 | P |
| 07.31 | D Zlin | 3:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:12 |
| Doma | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:5 |
| Venku | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:7 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 2,5 gólu | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 3,5 gólu | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Oba týmy skórují | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Čisté konto | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Nedal gól | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Výhry | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Remízy | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Gól v 1. poločase | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Gól ve 2. poločase | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Over 1,5 žluté karty | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Over 2,5 žluté karty | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 3,5 žluté karty | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 4,5 žluté karty | 27% (3/11) | 0% (0/5) | 50% (3/6) |
| Over 5,5 žluté karty | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Over 6,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 6,5 rohu | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Over 7,5 rohu | 82% (9/11) | 100% (5/5) | 67% (4/6) |
| Over 8,5 rohu | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Over 9,5 rohu | 73% (8/11) | 100% (5/5) | 50% (3/6) |
| Over 10,5 rohu | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Over 11,5 rohu | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Over 12,5 rohu | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Surovčík Bra | 11 | 1003 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Mercado Zál | 11 | 890 | 5 | 1 | 22 | 14 | 7 | 2 | 0 |
| T. Guddal Obr | 9 | 816 | 1 | 0 | 10 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Adam Karabec Zál | 9 | 743 | 3 | 2 | 16 | 10 | 9 | 1 | 0 |
| Jonatan Braut Brunes Úto | 10 | 741 | 1 | 2 | 21 | 8 | 8 | 0 | 0 |
| Roman Macek Zál | 9 | 735 | 0 | 1 | 2 | 1 | 17 | 3 | 0 |
| Josimar Alcócer Zál | 9 | 634 | 4 | 1 | 10 | 6 | 14 | 4 | 0 |
| Martin Suchomel Obr | 9 | 609 | 0 | 1 | 5 | 1 | 15 | 3 | 0 |
| Hugo Sochurek Zál | 10 | 539 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Jaroslav Zelený Obr | 9 | 536 | 1 | 1 | 5 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Matěj Ryneš Obr | 8 | 506 | 1 | 1 | 4 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| Andy Irving Zál | 6 | 406 | 2 | 1 | 5 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Loïc Mbe Soh Obr | 4 | 353 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Adam Ševinský Obr | 5 | 311 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Pavel Kadeřábek Obr | 5 | 308 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Santiago Eneme Zál | 7 | 258 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Ebrima Singhateh Zál | 7 | 245 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 | 1 | 0 |
| Ki-Jana Hoever Obr | 4 | 235 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 |
| Matěj Jurásek Zál | 8 | 200 | 0 | 0 | 10 | 5 | 3 | 0 | 0 |
| Matyáš Vojta Úto | 7 | 181 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| A. Sørensen Obr | 2 | 180 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Patrik Vydra Zál | 4 | 161 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Lukáš Haraslín Zál | 2 | 145 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Garang Kuol Zál | 3 | 121 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Dominik Hollý Zál | 3 | 81 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| Jan Kuchta Úto | 1 | 66 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Sivert Mannsverk Zál | 2 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Viktor Vitályos Obr | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |