PropsyTypera
Chance Liga · Česko

Teplice: forma a statistiky

Forma PRVPV

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17V Mlada Boleslav1:0P
10.11D Sigma Olomouc1:1R
09.20V Hradec Králové0:2V
09.13D Slavia Praha0:2P
09.06V Zlin1:3V
08.30D FK Jablonec2:0V
08.23D Zbrojovka Brno0:2P
08.15V Sparta Praha4:1P
08.08D Plzen5:5R
08.01V Slovan Liberec0:1V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1152418:17
Doma622211:11
Venku53027:6

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu82% (9/11)100% (6/6)60% (3/5)
Over 2,5 gólu36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Over 3,5 gólu36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Oba týmy skórují45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Čisté konto27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Nedal gól27% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Výhry45% (5/11)33% (2/6)60% (3/5)
Remízy18% (2/11)33% (2/6)0% (0/5)
Gól v 1. poločase82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 1,5 v 1. poločase18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Gól ve 2. poločase91% (10/11)100% (6/6)80% (4/5)
Over 1,5 ve 2. poločase36% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Over 1,5 žluté karty91% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Over 2,5 žluté karty73% (8/11)67% (4/6)80% (4/5)
Over 3,5 žluté karty45% (5/11)33% (2/6)60% (3/5)
Over 4,5 žluté karty27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Over 5,5 žluté karty18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Over 6,5 žluté karty9% (1/11)0% (0/6)20% (1/5)
Over 7,5 žluté karty9% (1/11)0% (0/6)20% (1/5)
Fauly týmu Over 8,5100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,590% (9/10)83% (5/6)100% (4/4)
Fauly týmu Over 10,590% (9/10)83% (5/6)100% (4/4)
Fauly týmu Over 11,580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Fauly týmu Over 12,560% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Fauly týmu Over 13,540% (4/10)33% (2/6)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 20,570% (7/10)67% (4/6)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 22,570% (7/10)67% (4/6)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 24,560% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 26,530% (3/10)50% (3/6)0% (0/4)
Over 6,5 rohu70% (7/10)50% (3/6)100% (4/4)
Over 7,5 rohu70% (7/10)50% (3/6)100% (4/4)
Over 8,5 rohu70% (7/10)50% (3/6)100% (4/4)
Over 9,5 rohu60% (6/10)33% (2/6)100% (4/4)
Over 10,5 rohu60% (6/10)33% (2/6)100% (4/4)
Over 11,5 rohu30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Over 12,5 rohu20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Oskars Vientiess Obr119900200520
Matej Radosta Zál11924231041020
Matouš Trmal Bra109000000000
Matej Riznič Obr118970083920
Lukáš Mareček Zál10868311341220
Dalibor Večerka Obr1084300101510
Jan Fortelný Zál10796111351550
Marcel Čermák Zál117521095700
Matej Pulkrab Úto9619311241700
John Auta Zál1154740146900
Michal Bílek Obr84890050620
Josef Švanda Zál104730162710
Idris Hopi Úto72761062610
Daniel Mareček Zál92750042300
Tomas Zlatohlavek Úto92741093430
Matyáš Kozák Úto41920151310
Jakub Jakubko Obr51901020100
Robert Jukl Zál51840032100
Ladislav Krejčí Zál31340011500
Laco Takacs Obr4940010101
Krystof Lichtenberg Bra1900000000
Matěj Náprstek Úto3500000000
Artem Harzha Zál1280000210
Abdourahman Badamosi Úto1170010000
Petr Kodes Zál1100000000