
Chance Liga · Česko
Teplice: forma a statistiky
Forma PRVPV
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Mlada Boleslav | 1:0 | P |
| 10.11 | D Sigma Olomouc | 1:1 | R |
| 09.20 | V Hradec Králové | 0:2 | V |
| 09.13 | D Slavia Praha | 0:2 | P |
| 09.06 | V Zlin | 1:3 | V |
| 08.30 | D FK Jablonec | 2:0 | V |
| 08.23 | D Zbrojovka Brno | 0:2 | P |
| 08.15 | V Sparta Praha | 4:1 | P |
| 08.08 | D Plzen | 5:5 | R |
| 08.01 | V Slovan Liberec | 0:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 5 | 2 | 4 | 18:17 |
| Doma | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:11 |
| Venku | 5 | 3 | 0 | 2 | 7:6 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 82% (9/11) | 100% (6/6) | 60% (3/5) |
| Over 2,5 gólu | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 3,5 gólu | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Oba týmy skórují | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Čisté konto | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Nedal gól | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Výhry | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Remízy | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Gól v 1. poločase | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Gól ve 2. poločase | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 90% (9/10) | 83% (5/6) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 30% (3/10) | 50% (3/6) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 rohu | 70% (7/10) | 50% (3/6) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 70% (7/10) | 50% (3/6) | 100% (4/4) |
| Over 8,5 rohu | 70% (7/10) | 50% (3/6) | 100% (4/4) |
| Over 9,5 rohu | 60% (6/10) | 33% (2/6) | 100% (4/4) |
| Over 10,5 rohu | 60% (6/10) | 33% (2/6) | 100% (4/4) |
| Over 11,5 rohu | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Over 12,5 rohu | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oskars Vientiess Obr | 11 | 990 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Matej Radosta Zál | 11 | 924 | 2 | 3 | 10 | 4 | 10 | 2 | 0 |
| Matouš Trmal Bra | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matej Riznič Obr | 11 | 897 | 0 | 0 | 8 | 3 | 9 | 2 | 0 |
| Lukáš Mareček Zál | 10 | 868 | 3 | 1 | 13 | 4 | 12 | 2 | 0 |
| Dalibor Večerka Obr | 10 | 843 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | 1 | 0 |
| Jan Fortelný Zál | 10 | 796 | 1 | 1 | 13 | 5 | 15 | 5 | 0 |
| Marcel Čermák Zál | 11 | 752 | 1 | 0 | 9 | 5 | 7 | 0 | 0 |
| Matej Pulkrab Úto | 9 | 619 | 3 | 1 | 12 | 4 | 17 | 0 | 0 |
| John Auta Zál | 11 | 547 | 4 | 0 | 14 | 6 | 9 | 0 | 0 |
| Michal Bílek Obr | 8 | 489 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| Josef Švanda Zál | 10 | 473 | 0 | 1 | 6 | 2 | 7 | 1 | 0 |
| Idris Hopi Úto | 7 | 276 | 1 | 0 | 6 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Daniel Mareček Zál | 9 | 275 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Tomas Zlatohlavek Úto | 9 | 274 | 1 | 0 | 9 | 3 | 4 | 3 | 0 |
| Matyáš Kozák Úto | 4 | 192 | 0 | 1 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Jakub Jakubko Obr | 5 | 190 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Robert Jukl Zál | 5 | 184 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Ladislav Krejčí Zál | 3 | 134 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Laco Takacs Obr | 4 | 94 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Krystof Lichtenberg Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Matěj Náprstek Úto | 3 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artem Harzha Zál | 1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Abdourahman Badamosi Úto | 1 | 17 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Petr Kodes Zál | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |