PropsyTypera
Ekstraklasa · Polsko

Pogoń Szczecin: forma a statistiky

Forma VVVVR

Aktuální série

9
bez porážky
4
výher v řadě
0
proher v řadě
5
zápasů se vstřeleným gólem
2
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17V GKS Katowice0:1V
10.11D Korona Kielce2:0V
09.20V Piast Gliwice1:2V
09.13D Wieczysta Kraków2:0V
09.07D Wisła Płock1:1R
08.29V Zagłębie Lubin0:0R
08.23D Wisła Kraków2:2R
08.08D Motor Lublin3:1V
08.03V Cracovia0:2V
07.24D Legia Warszawa0:1P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem1063115:6
Doma632110:5
Venku43105:1

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu70% (7/10)83% (5/6)50% (2/4)
Over 2,5 gólu30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Over 3,5 gólu20% (2/10)33% (2/6)0% (0/4)
Oba týmy skórují40% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Čisté konto50% (5/10)33% (2/6)75% (3/4)
Nedal gól20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Výhry60% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Remízy30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Gól v 1. poločase40% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Over 1,5 v 1. poločase30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Gól ve 2. poločase80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Over 1,5 ve 2. poločase40% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Over 1,5 žluté karty90% (9/10)100% (6/6)75% (3/4)
Over 2,5 žluté karty60% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Over 3,5 žluté karty40% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Over 4,5 žluté karty30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Over 5,5 žluté karty20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Over 6,5 žluté karty10% (1/10)0% (0/6)25% (1/4)
Over 7,5 žluté karty0% (0/10)0% (0/6)0% (0/4)
Fauly týmu Over 8,5100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,5100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Fauly týmu Over 10,590% (9/10)100% (6/6)75% (3/4)
Fauly týmu Over 11,580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Fauly týmu Over 12,580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Fauly týmu Over 13,580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 20,580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 22,570% (7/10)83% (5/6)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 24,560% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 26,560% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Over 6,5 rohu60% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Over 7,5 rohu60% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Over 8,5 rohu50% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Over 9,5 rohu20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Over 10,5 rohu10% (1/10)0% (0/6)25% (1/4)
Over 11,5 rohu10% (1/10)0% (0/6)25% (1/4)
Over 12,5 rohu0% (0/10)0% (0/6)0% (0/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Valentin Cojocaru Bra109000000020
Dimitrios Keramitsis Obr1090000821120
Patryk Dziczek Zál1090002511930
Paul Mukairu Zál10856231872800
Maciej Wojciechowski Zál967311631210
Darko Churlinov Zál9594301510200
Attila Szalai Obr95631121400
Benjamin Mendy Obr85230120610
Léo Borges Obr54261041710
Kellyn Acosta Zál104151141810
Lukas Willen Obr63690011310
Jan Biegański Zál734510641310
Jordi Sánchez Úto43403074600
Alessandro Pio Riccio Obr43240010710
Hussein Ali Obr72950020200
Linus Wahlqvist Obr42851121510
F. Ulvestad Zál52650011400
Musa Juwara Úto82621041600
Filip Čuić Úto51800021201
Jean-Pierre Nsame Úto41700155100
Natan Ława Zál41500052300
Kamil Grosicki Zál5910130110
Mads Agger Úto1280000100
Jacek Czaplinski Zál1170010100
Mor Ndiaye Zál1110000000