
Ekstraklasa · Polsko
Wieczysta Kraków: forma a statistiky
Forma PPVRP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
2
proher v řadě
4
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | D Raków Częstochowa | 1:2 | P |
| 10.12 | V GKS Katowice | 2:1 | P |
| 10.09 | D Wisła Płock | 3:0 | V |
| 09.18 | V Widzew Łódź | 2:2 | R |
| 09.13 | V Pogoń Szczecin | 2:0 | P |
| 09.07 | D Zagłębie Lubin | 1:1 | R |
| 08.29 | V Wisła Kraków | 2:0 | P |
| 08.21 | V Cracovia | 3:2 | P |
| 08.15 | V Piast Gliwice | 3:4 | V |
| 08.01 | D Lech Poznań | 1:2 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 11 | 2 | 2 | 7 | 16:21 |
| Doma | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:5 |
| Venku | 7 | 1 | 1 | 5 | 10:16 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
| Over 2,5 gólu | 73% (8/11) | 75% (3/4) | 71% (5/7) |
| Over 3,5 gólu | 27% (3/11) | 0% (0/4) | 43% (3/7) |
| Oba týmy skórují | 73% (8/11) | 75% (3/4) | 71% (5/7) |
| Čisté konto | 9% (1/11) | 25% (1/4) | 0% (0/7) |
| Nedal gól | 18% (2/11) | 0% (0/4) | 29% (2/7) |
| Výhry | 18% (2/11) | 25% (1/4) | 14% (1/7) |
| Remízy | 18% (2/11) | 25% (1/4) | 14% (1/7) |
| Gól v 1. poločase | 64% (7/11) | 50% (2/4) | 71% (5/7) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 27% (3/11) | 25% (1/4) | 29% (2/7) |
| Gól ve 2. poločase | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 91% (10/11) | 75% (3/4) | 100% (7/7) |
| Over 1,5 žluté karty | 73% (8/11) | 100% (4/4) | 57% (4/7) |
| Over 2,5 žluté karty | 64% (7/11) | 100% (4/4) | 43% (3/7) |
| Over 3,5 žluté karty | 36% (4/11) | 50% (2/4) | 29% (2/7) |
| Over 4,5 žluté karty | 18% (2/11) | 25% (1/4) | 14% (1/7) |
| Over 5,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/4) | 14% (1/7) |
| Over 6,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/4) | 14% (1/7) |
| Over 7,5 žluté karty | 9% (1/11) | 0% (0/4) | 14% (1/7) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 91% (10/11) | 100% (4/4) | 86% (6/7) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 64% (7/11) | 75% (3/4) | 57% (4/7) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 55% (6/11) | 75% (3/4) | 43% (3/7) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 36% (4/11) | 50% (2/4) | 29% (2/7) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 36% (4/11) | 50% (2/4) | 29% (2/7) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 18% (2/11) | 25% (1/4) | 14% (1/7) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 64% (7/11) | 50% (2/4) | 71% (5/7) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 45% (5/11) | 25% (1/4) | 57% (4/7) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 36% (4/11) | 25% (1/4) | 43% (3/7) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 27% (3/11) | 0% (0/4) | 43% (3/7) |
| Over 6,5 rohu | 100% (11/11) | 100% (4/4) | 100% (7/7) |
| Over 7,5 rohu | 91% (10/11) | 100% (4/4) | 86% (6/7) |
| Over 8,5 rohu | 82% (9/11) | 100% (4/4) | 71% (5/7) |
| Over 9,5 rohu | 45% (5/11) | 75% (3/4) | 29% (2/7) |
| Over 10,5 rohu | 45% (5/11) | 75% (3/4) | 29% (2/7) |
| Over 11,5 rohu | 27% (3/11) | 50% (2/4) | 14% (1/7) |
| Over 12,5 rohu | 27% (3/11) | 50% (2/4) | 14% (1/7) |