PropsyTypera
Ekstraklasa · Polsko

Radomiak Radom: forma a statistiky

Forma PPPRV

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
3
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.12D Motor Lublin2:3P
09.20V Lech Poznań5:1P
09.14D Piast Gliwice0:2P
09.05V Widzew Łódź0:0R
08.29D Cracovia2:1V
08.23D Zagłębie Lubin0:0R
08.14V Legia Warszawa5:0P
08.08D Górnik Zabrze1:3P
08.02V GKS Katowice3:1P
07.24D Wieczysta Kraków2:1V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem102269:23
Doma62137:10
Venku40132:13

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Over 2,5 gólu70% (7/10)67% (4/6)75% (3/4)
Over 3,5 gólu50% (5/10)33% (2/6)75% (3/4)
Oba týmy skórují60% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Čisté konto20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Nedal gól40% (4/10)33% (2/6)50% (2/4)
Výhry20% (2/10)33% (2/6)0% (0/4)
Remízy20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Gól v 1. poločase70% (7/10)67% (4/6)75% (3/4)
Over 1,5 v 1. poločase30% (3/10)17% (1/6)50% (2/4)
Gól ve 2. poločase80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Over 1,5 ve 2. poločase60% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Over 1,5 žluté karty100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Over 2,5 žluté karty100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Over 3,5 žluté karty50% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Over 4,5 žluté karty50% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Over 5,5 žluté karty40% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Over 6,5 žluté karty40% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Over 7,5 žluté karty30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Fauly týmu Over 8,5100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Fauly týmu Over 10,570% (7/10)83% (5/6)50% (2/4)
Fauly týmu Over 11,560% (6/10)83% (5/6)25% (1/4)
Fauly týmu Over 12,560% (6/10)83% (5/6)25% (1/4)
Fauly týmu Over 13,550% (5/10)67% (4/6)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 20,590% (9/10)100% (6/6)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 22,590% (9/10)100% (6/6)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 24,580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 26,570% (7/10)83% (5/6)50% (2/4)
Over 6,5 rohu80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Over 7,5 rohu70% (7/10)67% (4/6)75% (3/4)
Over 8,5 rohu60% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Over 9,5 rohu60% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Over 10,5 rohu60% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Over 11,5 rohu50% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Over 12,5 rohu40% (4/10)33% (2/6)50% (2/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Kryspin Szcześniak Obr109000020600
Jan Grzesik Obr10900121741200
Filip Majchrowicz Bra98100000000
Zié Ouattara Obr97940031510
Luquinhas Zál1078901941030
Rafał Wolski Zál10750301171420
Christos Donis Zál96370072930
Filip Koperski Obr858510311010
Ronaldo Lumungo Zál857000148700
Ibrahima Camará Zál104471162910
Abdoul Tapsoba Úto944600801530
Conrado Buchanelli Obr637600331020
Fernand Gouré Úto103420040410
Adrián Diéguez Obr43150000830
Ché Nunnely Úto73040022210
Guilherme Luiz Úto52991084200
Roberto Alves Zál31781021400
Romário Baró Zál41140110300
Bartlomiej Gradecki Bra1900000000
S. Kingue Obr1901011100
Manu Úto6790010100
Kacper Karasek Zál6670000000
Elves Baldé Úto2650030000
Jérémy Blasco Obr290000000