
Ekstraklasa · Polsko
Radomiak Radom: forma a statistiky
Forma PPPRV
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
3
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.12 | D Motor Lublin | 2:3 | P |
| 09.20 | V Lech Poznań | 5:1 | P |
| 09.14 | D Piast Gliwice | 0:2 | P |
| 09.05 | V Widzew Łódź | 0:0 | R |
| 08.29 | D Cracovia | 2:1 | V |
| 08.23 | D Zagłębie Lubin | 0:0 | R |
| 08.14 | V Legia Warszawa | 5:0 | P |
| 08.08 | D Górnik Zabrze | 1:3 | P |
| 08.02 | V GKS Katowice | 3:1 | P |
| 07.24 | D Wieczysta Kraków | 2:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 10 | 2 | 2 | 6 | 9:23 |
| Doma | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 |
| Venku | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:13 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 50% (5/10) | 33% (2/6) | 75% (3/4) |
| Oba týmy skórují | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
| Výhry | 20% (2/10) | 33% (2/6) | 0% (0/4) |
| Remízy | 20% (2/10) | 17% (1/6) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 30% (3/10) | 17% (1/6) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 60% (6/10) | 67% (4/6) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 40% (4/10) | 50% (3/6) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 30% (3/10) | 33% (2/6) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (10/10) | 100% (6/6) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 60% (6/10) | 83% (5/6) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 60% (6/10) | 83% (5/6) | 25% (1/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 50% (5/10) | 67% (4/6) | 25% (1/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 90% (9/10) | 100% (6/6) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 90% (9/10) | 100% (6/6) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 70% (7/10) | 83% (5/6) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 rohu | 80% (8/10) | 83% (5/6) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 70% (7/10) | 67% (4/6) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Over 9,5 rohu | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Over 10,5 rohu | 60% (6/10) | 50% (3/6) | 75% (3/4) |
| Over 11,5 rohu | 50% (5/10) | 50% (3/6) | 50% (2/4) |
| Over 12,5 rohu | 40% (4/10) | 33% (2/6) | 50% (2/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kryspin Szcześniak Obr | 10 | 900 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Jan Grzesik Obr | 10 | 900 | 1 | 2 | 17 | 4 | 12 | 0 | 0 |
| Filip Majchrowicz Bra | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zié Ouattara Obr | 9 | 794 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Luquinhas Zál | 10 | 789 | 0 | 1 | 9 | 4 | 10 | 3 | 0 |
| Rafał Wolski Zál | 10 | 750 | 3 | 0 | 11 | 7 | 14 | 2 | 0 |
| Christos Donis Zál | 9 | 637 | 0 | 0 | 7 | 2 | 9 | 3 | 0 |
| Filip Koperski Obr | 8 | 585 | 1 | 0 | 3 | 1 | 10 | 1 | 0 |
| Ronaldo Lumungo Zál | 8 | 570 | 0 | 0 | 14 | 8 | 7 | 0 | 0 |
| Ibrahima Camará Zál | 10 | 447 | 1 | 1 | 6 | 2 | 9 | 1 | 0 |
| Abdoul Tapsoba Úto | 9 | 446 | 0 | 0 | 8 | 0 | 15 | 3 | 0 |
| Conrado Buchanelli Obr | 6 | 376 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | 2 | 0 |
| Fernand Gouré Úto | 10 | 342 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Adrián Diéguez Obr | 4 | 315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 |
| Ché Nunnely Úto | 7 | 304 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Guilherme Luiz Úto | 5 | 299 | 1 | 0 | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Roberto Alves Zál | 3 | 178 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Romário Baró Zál | 4 | 114 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Bartlomiej Gradecki Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| S. Kingue Obr | 1 | 90 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Manu Úto | 6 | 79 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Kacper Karasek Zál | 6 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elves Baldé Úto | 2 | 65 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jérémy Blasco Obr | 2 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |