PropsyTypera
Ekstraklasa · Polska

Wieczysta Kraków: forma i statystyki

Forma PPZRP

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
2
przegrane z rzędu
4
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.16U Raków Częstochowa1:2P
10.12N GKS Katowice2:1P
10.09U Wisła Płock3:0Z
09.18N Widzew Łódź2:2R
09.13N Pogoń Szczecin2:0P
09.07U Zagłębie Lubin1:1R
08.29N Wisła Kraków2:0P
08.21N Cracovia3:2P
08.15N Piast Gliwice3:4Z
08.01U Lech Poznań1:2P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1122716:21
U siebie41126:5
Na wyjeździe711510:16

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola100% (11/11)100% (4/4)100% (7/7)
Over 2.5 gola73% (8/11)75% (3/4)71% (5/7)
Over 3.5 gola27% (3/11)0% (0/4)43% (3/7)
Obie drużyny strzelą73% (8/11)75% (3/4)71% (5/7)
Czyste konto9% (1/11)25% (1/4)0% (0/7)
Nie strzelił gola18% (2/11)0% (0/4)29% (2/7)
Zwycięstwa18% (2/11)25% (1/4)14% (1/7)
Remisy18% (2/11)25% (1/4)14% (1/7)
Gol w 1. połowie64% (7/11)50% (2/4)71% (5/7)
Over 1.5 w 1. połowie27% (3/11)25% (1/4)29% (2/7)
Gol w 2. połowie100% (11/11)100% (4/4)100% (7/7)
Over 1.5 w 2. połowie91% (10/11)75% (3/4)100% (7/7)
Over 1.5 żółtej kartki73% (8/11)100% (4/4)57% (4/7)
Over 2.5 żółtej kartki64% (7/11)100% (4/4)43% (3/7)
Over 3.5 żółtej kartki36% (4/11)50% (2/4)29% (2/7)
Over 4.5 żółtej kartki18% (2/11)25% (1/4)14% (1/7)
Over 5.5 żółtej kartki9% (1/11)0% (0/4)14% (1/7)
Over 6.5 żółtej kartki9% (1/11)0% (0/4)14% (1/7)
Over 7.5 żółtej kartki9% (1/11)0% (0/4)14% (1/7)
Faule drużyny Over 8.591% (10/11)100% (4/4)86% (6/7)
Faule drużyny Over 9.564% (7/11)75% (3/4)57% (4/7)
Faule drużyny Over 10.555% (6/11)75% (3/4)43% (3/7)
Faule drużyny Over 11.536% (4/11)50% (2/4)29% (2/7)
Faule drużyny Over 12.536% (4/11)50% (2/4)29% (2/7)
Faule drużyny Over 13.518% (2/11)25% (1/4)14% (1/7)
Faule w meczu Over 20.564% (7/11)50% (2/4)71% (5/7)
Faule w meczu Over 22.545% (5/11)25% (1/4)57% (4/7)
Faule w meczu Over 24.536% (4/11)25% (1/4)43% (3/7)
Faule w meczu Over 26.527% (3/11)0% (0/4)43% (3/7)
Over 6.5 rzutu rożnego100% (11/11)100% (4/4)100% (7/7)
Over 7.5 rzutu rożnego91% (10/11)100% (4/4)86% (6/7)
Over 8.5 rzutu rożnego82% (9/11)100% (4/4)71% (5/7)
Over 9.5 rzutu rożnego45% (5/11)75% (3/4)29% (2/7)
Over 10.5 rzutu rożnego45% (5/11)75% (3/4)29% (2/7)
Over 11.5 rzutu rożnego27% (3/11)50% (2/4)14% (1/7)
Over 12.5 rzutu rożnego27% (3/11)50% (2/4)14% (1/7)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Mikkel Maigaard Pom1199000153831
Lucas Piazón Pom11950321281430
Antonio Milić Obr118341083710
Tobias Christensen Pom1182230178920
Karol Fila Obr1071201401000
Lisandro Semedo Nap11681401571000
Kamil Pestka Obr854701521530
Aleksandar Djermanovic Obr65400021830
E. Koulouris Nap751401124200
M. Kochalski Bra54500000000
Mateusz Wieteska Obr54501011410
Duje Dujmović Obr84491141530
Matúš Vojtko Obr94350043410
Antoni Mikułko Bra43600000000
Kamil Dankowski Obr63340131000
Christopher Lungoyi Nap72970051600
José de la Rosa Nap62710181500
Petar Pušić Pom82390130500
Miguel Villar Miki Pom82381131110
Ben Lederman Pom51990051410
Nikola Čavlina Bra21800000000
Tobiasz Mras Pom41730020400
Stefan Feiertag Nap1791021400
B. Białek Nap6761011300
Nikola Knežević Pom2530020000
Paulinho Nap3480000000