PropsyTypera
La Liga · Španělsko

Malaga: forma a statistiky

Forma PRPPR

Dnes v 18:30: Malaga vs Real Sociedad

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.18D Real Sociedad2:5P
10.09D Espanyol1:1R
09.20V Getafe1:0P
09.17D Villarreal1:3P
09.13V Celta Vigo1:1R
09.06D Levante0:0R
08.30V Real Madrid4:0P
08.24D Deportivo La Coruna1:1R
08.19V Atletico Madrid2:0P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem90456:18
Doma50325:10
Venku40131:8

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu78% (7/9)80% (4/5)75% (3/4)
Over 2,5 gólu33% (3/9)40% (2/5)25% (1/4)
Over 3,5 gólu33% (3/9)40% (2/5)25% (1/4)
Oba týmy skórují56% (5/9)80% (4/5)25% (1/4)
Čisté konto11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Nedal gól44% (4/9)20% (1/5)75% (3/4)
Výhry0% (0/9)0% (0/5)0% (0/4)
Remízy44% (4/9)60% (3/5)25% (1/4)
Gól v 1. poločase67% (6/9)80% (4/5)50% (2/4)
Over 1,5 v 1. poločase44% (4/9)60% (3/5)25% (1/4)
Gól ve 2. poločase78% (7/9)60% (3/5)100% (4/4)
Over 1,5 ve 2. poločase22% (2/9)20% (1/5)25% (1/4)
Over 1,5 žluté karty100% (9/9)100% (5/5)100% (4/4)
Over 2,5 žluté karty67% (6/9)80% (4/5)50% (2/4)
Over 3,5 žluté karty67% (6/9)80% (4/5)50% (2/4)
Over 4,5 žluté karty67% (6/9)80% (4/5)50% (2/4)
Over 5,5 žluté karty44% (4/9)60% (3/5)25% (1/4)
Over 6,5 žluté karty11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Over 7,5 žluté karty11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Fauly týmu Over 8,589% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,578% (7/9)80% (4/5)75% (3/4)
Fauly týmu Over 10,556% (5/9)60% (3/5)50% (2/4)
Fauly týmu Over 11,544% (4/9)60% (3/5)25% (1/4)
Fauly týmu Over 12,533% (3/9)40% (2/5)25% (1/4)
Fauly týmu Over 13,533% (3/9)40% (2/5)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 20,567% (6/9)80% (4/5)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 22,567% (6/9)80% (4/5)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 24,556% (5/9)60% (3/5)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 26,533% (3/9)20% (1/5)50% (2/4)
Over 6,5 rohu89% (8/9)100% (5/5)75% (3/4)
Over 7,5 rohu78% (7/9)100% (5/5)50% (2/4)
Over 8,5 rohu78% (7/9)100% (5/5)50% (2/4)
Over 9,5 rohu67% (6/9)80% (4/5)50% (2/4)
Over 10,5 rohu44% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)
Over 11,5 rohu33% (3/9)20% (1/5)50% (2/4)
Over 12,5 rohu22% (2/9)0% (0/5)50% (2/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Alfonso Herrero Bra98100000110
Ángel Recio Obr98100061500
Chupete Úto9743101761120
Rafa Garrido Obr97420100710
David Larrubia Zál973200104730
Carlos Dotor Zál85591043910
Dani Lorenzo Zál85270020610
Izan Merino Zál84820010600
Pablo Martínez Zál74791283510
Joaquín Muñoz Zál94730041500
Einar Galilea Obr64690000520
Carlos Puga Obr841300101330
Jose Salinas Obr74050000610
Juan Cruz Zál72510131210
Rafa Rodriguez Zál52210092400
Adrián Niño Úto520730105200
Ramón Enríquez Zál81660000230
Fernando Calero Obr21640010200
Juan Berrocal Obr2970000000
Adam Aznou Obr2730010310
Eneko Jauregi Úto2550011210
Haitam Abaida Úto3410010100
Julen Lobete Úto190000000
Jens-Lys Cajuste Zál190000000