
La Liga · Іспанія
Malaga: форма та статистика
Форма ПНППН
Сьогодні о 18:30: Malaga — Real Sociedad
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
1
поразок поспіль
2
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | В Real Sociedad | 2:5 | П |
| 10.09 | В Espanyol | 1:1 | Н |
| 09.20 | У Getafe | 1:0 | П |
| 09.17 | В Villarreal | 1:3 | П |
| 09.13 | У Celta Vigo | 1:1 | Н |
| 09.06 | В Levante | 0:0 | Н |
| 08.30 | У Real Madrid | 4:0 | П |
| 08.24 | В Deportivo La Coruna | 1:1 | Н |
| 08.19 | У Atletico Madrid | 2:0 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 9 | 0 | 4 | 5 | 6:18 |
| Вдома | 5 | 0 | 3 | 2 | 5:10 |
| У гостях | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 2,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Тотал більше 3,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Обидві заб’ють | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Не забили | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Перемоги | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Нічиї | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Гол у 1-му таймі | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Гол у 2-му таймі | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 56% (5/9) | 60% (3/5) | 50% (2/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 6,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 7,5 | 78% (7/9) | 100% (5/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 8,5 | 78% (7/9) | 100% (5/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 9,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 10,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 11,5 | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 12,5 | 22% (2/9) | 0% (0/5) | 50% (2/4) |