
La Liga · Španělsko
Celta Vigo: forma a statistiky
Forma VRVRR
Dnes v 16:15: Celta Vigo vs Alaves
Aktuální série
6
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Alaves | 2:1 | V |
| 10.11 | V Elche | 0:0 | R |
| 09.19 | D Racing Santander | 5:0 | V |
| 09.13 | D Malaga | 1:1 | R |
| 09.07 | V Getafe | 1:1 | R |
| 09.03 | V Real Sociedad | 0:0 | R |
| 08.30 | D Athletic Club | 0:2 | P |
| 08.27 | D Osasuna | 1:2 | P |
| 08.22 | V Valencia | 0:0 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 9 | 2 | 5 | 2 | 10:7 |
| Doma | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:6 |
| Venku | 4 | 0 | 4 | 0 | 1:1 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 67% (6/9) | 100% (5/5) | 25% (1/4) |
| Over 2,5 gólu | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Over 3,5 gólu | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Oba týmy skórují | 44% (4/9) | 60% (3/5) | 25% (1/4) |
| Čisté konto | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Nedal gól | 44% (4/9) | 20% (1/5) | 75% (3/4) |
| Výhry | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Remízy | 56% (5/9) | 20% (1/5) | 100% (4/4) |
| Gól v 1. poločase | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Gól ve 2. poločase | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 56% (5/9) | 20% (1/5) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 56% (5/9) | 20% (1/5) | 100% (4/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 78% (7/9) | 60% (3/5) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 33% (3/9) | 20% (1/5) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 rohu | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 9,5 rohu | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 10,5 rohu | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |
| Over 12,5 rohu | 11% (1/9) | 0% (0/5) | 25% (1/4) |