
Ligue 2 · Francie
Nantes: forma a statistiky
Forma PRVPV
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Dunkerque | 2:3 | P |
| 10.10 | D Reims | 0:0 | R |
| 09.19 | V Boulogne | 1:2 | V |
| 09.12 | V Sochaux | 1:0 | P |
| 09.07 | D Nancy | 1:0 | V |
| 08.29 | V Guingamp | 3:3 | R |
| 08.22 | D Rodez | 2:5 | P |
| 08.14 | V Laval | 2:1 | P |
| 08.08 | D Red Star FC 93 | 0:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 |
| Doma | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 |
| Venku | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 gólu | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Oba týmy skórují | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Čisté konto | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Nedal gól | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Výhry | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Remízy | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 78% (7/9) | 100% (5/5) | 50% (2/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 44% (4/9) | 80% (4/5) | 0% (0/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Over 6,5 rohu | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Over 7,5 rohu | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 8,5 rohu | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Over 9,5 rohu | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Over 10,5 rohu | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Over 11,5 rohu | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Perrin Obr | 9 | 810 | 0 | 1 | 5 | 1 | 16 | 2 | 0 |
| Kelvin Amian Obr | 8 | 657 | 1 | 0 | 5 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Maxime Dupé Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saïdou Sow Obr | 7 | 630 | 0 | 0 | 8 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Ibrahima Sissoko Zál | 9 | 605 | 0 | 1 | 10 | 1 | 14 | 1 | 0 |
| Johann Lepenant Zál | 9 | 605 | 0 | 0 | 5 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| Frédéric Guilbert Obr | 6 | 493 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 3 | 0 |
| Mathieu Cafaro Zál | 7 | 436 | 0 | 1 | 7 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Ryad Hachem Zál | 6 | 433 | 1 | 1 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Thomas Robinet Úto | 5 | 432 | 2 | 0 | 14 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| Wilitty Younoussa Zál | 7 | 386 | 2 | 2 | 6 | 2 | 11 | 3 | 0 |
| Ignatius Ganago Úto | 7 | 381 | 1 | 0 | 14 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Fodé Doucouré Zál | 5 | 362 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Killian Corredor Úto | 5 | 318 | 2 | 0 | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Dehmaine Tabibou Zál | 7 | 309 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Bahereba Guirassy Úto | 4 | 299 | 1 | 1 | 8 | 5 | 9 | 0 | 0 |
| Balthazar Pierret Zál | 5 | 219 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Tylel Tati Obr | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| P. Carlgren Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louis Leroux Zál | 7 | 176 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Bahmed Deuff Zál | 3 | 108 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Antoine Joujou Úto | 5 | 81 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Hugo Lamy Obr | 1 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amine Cherni Obr | 2 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| F. Centonze Obr | 2 | 42 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Moustapha Dabo Úto | 1 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Doumbia Koné Úto | 1 | 11 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Malang Gomes Zál | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |