
Ligue 2 · Франція
Nantes: форма та статистика
Форма ПНВПВ
Поточні серії
0
без поразок
0
перемог поспіль
1
поразок поспіль
1
матчів із забитим голом
0
сухих матчів поспіль
Останні матчі
| Дата | Суперник | Рахунок | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | В Dunkerque | 2:3 | П |
| 10.10 | В Reims | 0:0 | Н |
| 09.19 | У Boulogne | 1:2 | В |
| 09.12 | У Sochaux | 1:0 | П |
| 09.07 | В Nancy | 1:0 | В |
| 08.29 | У Guingamp | 3:3 | Н |
| 08.22 | В Rodez | 2:5 | П |
| 08.14 | У Laval | 2:1 | П |
| 08.08 | В Red Star FC 93 | 0:1 | П |
Баланс
| Матчі | М | В | Н | П | Голи |
|---|---|---|---|---|---|
| Разом | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 |
| Вдома | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 |
| У гостях | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 |
Статистика
| Статистика | Разом | Вдома | Гості |
|---|---|---|---|
| Тотал більше 1,5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 2,5 | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Тотал більше 3,5 | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Обидві заб’ють | 56% (5/9) | 40% (2/5) | 75% (3/4) |
| Сухий матч (без пропущених) | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
| Не забили | 33% (3/9) | 40% (2/5) | 25% (1/4) |
| Перемоги | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Нічиї | 22% (2/9) | 20% (1/5) | 25% (1/4) |
| Гол у 1-му таймі | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Тотал більше 1,5 у 1-му таймі | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Гол у 2-му таймі | 89% (8/9) | 80% (4/5) | 100% (4/4) |
| Тотал більше 1,5 у 2-му таймі | 44% (4/9) | 40% (2/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 1,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 2,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Жовті картки більше 3,5 | 78% (7/9) | 100% (5/5) | 50% (2/4) |
| Жовті картки більше 4,5 | 44% (4/9) | 80% (4/5) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 5,5 | 11% (1/9) | 20% (1/5) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 6,5 | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Жовті картки більше 7,5 | 0% (0/9) | 0% (0/5) | 0% (0/4) |
| Фоли команди більше 8,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 9,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 10,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли команди більше 11,5 | 89% (8/9) | 100% (5/5) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 12,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Фоли команди більше 13,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Фоли в матчі більше 20,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 22,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 24,5 | 100% (9/9) | 100% (5/5) | 100% (4/4) |
| Фоли в матчі більше 26,5 | 67% (6/9) | 60% (3/5) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 6,5 | 78% (7/9) | 80% (4/5) | 75% (3/4) |
| Кутові більше 7,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 8,5 | 67% (6/9) | 80% (4/5) | 50% (2/4) |
| Кутові більше 9,5 | 56% (5/9) | 80% (4/5) | 25% (1/4) |
| Кутові більше 10,5 | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 11,5 | 33% (3/9) | 60% (3/5) | 0% (0/4) |
| Кутові більше 12,5 | 22% (2/9) | 40% (2/5) | 0% (0/4) |
Склад цього сезону
Гравці, які грали за команду в лізі, від найбільшої кількості хвилин.
| Гравець | Матчі | Хв | G | A | Удари | У площину | Фоли | Жовті | Червоні |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Perrin Зах | 9 | 810 | 0 | 1 | 5 | 1 | 16 | 2 | 0 |
| Kelvin Amian Зах | 8 | 657 | 1 | 0 | 5 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Maxime Dupé Вор | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saïdou Sow Зах | 7 | 630 | 0 | 0 | 8 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Ibrahima Sissoko Пів | 9 | 605 | 0 | 1 | 10 | 1 | 14 | 1 | 0 |
| Johann Lepenant Пів | 9 | 605 | 0 | 0 | 5 | 2 | 11 | 0 | 0 |
| Frédéric Guilbert Зах | 6 | 493 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 3 | 0 |
| Mathieu Cafaro Пів | 7 | 436 | 0 | 1 | 7 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Ryad Hachem Пів | 6 | 433 | 1 | 1 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Thomas Robinet Нап | 5 | 432 | 2 | 0 | 14 | 3 | 6 | 0 | 0 |
| Wilitty Younoussa Пів | 7 | 386 | 2 | 2 | 6 | 2 | 11 | 3 | 0 |
| Ignatius Ganago Нап | 7 | 381 | 1 | 0 | 14 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Fodé Doucouré Пів | 5 | 362 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Killian Corredor Нап | 5 | 318 | 2 | 0 | 8 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Dehmaine Tabibou Пів | 7 | 309 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Bahereba Guirassy Нап | 4 | 299 | 1 | 1 | 8 | 5 | 9 | 0 | 0 |
| Balthazar Pierret Пів | 5 | 219 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Tylel Tati Зах | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| P. Carlgren Вор | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louis Leroux Пів | 7 | 176 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Bahmed Deuff Пів | 3 | 108 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Antoine Joujou Нап | 5 | 81 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Hugo Lamy Зах | 1 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amine Cherni Зах | 2 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| F. Centonze Зах | 2 | 42 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Moustapha Dabo Нап | 1 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Doumbia Koné Нап | 1 | 11 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Malang Gomes Пів | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |