PropsyTypera
Premier League · Anglie

Hull City: forma a statistiky

Forma PRPRR

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17V Fulham1:0P
10.11D Everton2:2R
09.19V Newcastle2:1P
09.12V Chelsea2:2R
09.05D Aston Villa0:0R
08.29V Coventry0:1V
08.22D Manchester United2:0V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem72328:7
Doma31204:2
Venku41124:5

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu57% (4/7)67% (2/3)50% (2/4)
Over 2,5 gólu43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Over 3,5 gólu29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Oba týmy skórují43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Čisté konto43% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Nedal gól29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Výhry29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Remízy43% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Gól v 1. poločase57% (4/7)33% (1/3)75% (3/4)
Over 1,5 v 1. poločase43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Gól ve 2. poločase57% (4/7)33% (1/3)75% (3/4)
Over 1,5 ve 2. poločase14% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Over 1,5 žluté karty100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 2,5 žluté karty71% (5/7)33% (1/3)100% (4/4)
Over 3,5 žluté karty57% (4/7)0% (0/3)100% (4/4)
Over 4,5 žluté karty43% (3/7)0% (0/3)75% (3/4)
Over 5,5 žluté karty29% (2/7)0% (0/3)50% (2/4)
Over 6,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Over 7,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Fauly týmu Over 8,586% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Fauly týmu Over 9,586% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Fauly týmu Over 10,543% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Fauly týmu Over 11,529% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Fauly týmu Over 12,514% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Fauly týmu Over 13,514% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Fauly v zápase Over 20,514% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 22,514% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 24,50% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Fauly v zápase Over 26,50% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Over 6,5 rohu100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 7,5 rohu71% (5/7)33% (1/3)100% (4/4)
Over 8,5 rohu57% (4/7)33% (1/3)75% (3/4)
Over 9,5 rohu57% (4/7)33% (1/3)75% (3/4)
Over 10,5 rohu57% (4/7)33% (1/3)75% (3/4)
Over 11,5 rohu43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Over 12,5 rohu29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Konstantinos Tzolakis Bra76300000010
Oli McBurnie Úto762201731130
John Egan Obr76180041310
Semi Ajayi Obr76041031110
Regan Slater Zál75880142620
Lewie Coyle Obr75310010310
Ryan Giles Obr75310100110
Mohamed Belloumi Zál751432156910
Nobel Mendy Obr53431053500
Matt Crooks Zál533700001040
Elliot Stroud Zál52790130610
Sorba Thomas Zál52740110100
Lucas Herrington Obr62420000310
Lucas Gourna-Douath Zál31390000210
Tim Iroegbunam Zál41360010410
Brooke Norton-Cuffy Obr31020000110
Joe Gelhardt Úto31001054400
Mohamed Ali Cho Úto4781043100
Hidemasa Morita Zál3750000100
Cody Drameh Obr2650010100
Robinio Vaz Úto4520000200
Liam Millar Zál2501031110
Paddy McNair Obr1260000000
Matt Targett Obr1120000000
J. Hjertø-Dahl Zál180000000