
Premier League · Anglie
Newcastle: forma a statistiky
Forma PPVPR
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
2
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Aston Villa | 0:1 | P |
| 10.12 | V Coventry | 4:1 | P |
| 09.19 | D Hull City | 2:1 | V |
| 09.14 | V Leeds | 4:1 | P |
| 09.05 | D Bournemouth | 2:2 | R |
| 08.29 | V Tottenham | 0:2 | V |
| 08.23 | D Liverpool | 2:2 | R |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 7 | 2 | 2 | 3 | 10:14 |
| Doma | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 |
| Venku | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Over 2,5 gólu | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Over 3,5 gólu | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Oba týmy skórují | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Čisté konto | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Nedal gól | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
| Výhry | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Remízy | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Gól v 1. poločase | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Gól ve 2. poločase | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 57% (4/7) | 25% (1/4) | 100% (3/3) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Over 2,5 žluté karty | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
| Over 3,5 žluté karty | 57% (4/7) | 100% (4/4) | 0% (0/3) |
| Over 4,5 žluté karty | 57% (4/7) | 100% (4/4) | 0% (0/3) |
| Over 5,5 žluté karty | 43% (3/7) | 75% (3/4) | 0% (0/3) |
| Over 6,5 žluté karty | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Over 7,5 žluté karty | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 43% (3/7) | 75% (3/4) | 0% (0/3) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 43% (3/7) | 75% (3/4) | 0% (0/3) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 29% (2/7) | 50% (2/4) | 0% (0/3) |
| Over 6,5 rohu | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Over 7,5 rohu | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Over 8,5 rohu | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Over 9,5 rohu | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Over 10,5 rohu | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Over 11,5 rohu | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Over 12,5 rohu | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukáš Horníček Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Malick Thiaw Obr | 7 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Sven Botman Obr | 7 | 630 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 |
| Lewis Hall Obr | 7 | 629 | 1 | 1 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| Harvey Barnes Zál | 7 | 629 | 1 | 2 | 13 | 5 | 5 | 0 | 0 |
| Yoane Wissa Úto | 7 | 609 | 1 | 1 | 18 | 4 | 13 | 3 | 0 |
| Lewis Miley Zál | 7 | 548 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Joe Willock Zál | 7 | 402 | 2 | 0 | 14 | 3 | 7 | 0 | 0 |
| Amar Dedić Obr | 5 | 359 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Nico González Zál | 5 | 347 | 0 | 1 | 2 | 0 | 13 | 2 | 0 |
| Matías Fernández-Pardo Úto | 5 | 305 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Jacob Murphy Zál | 6 | 241 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 |
| Anthony Elanga Zál | 3 | 235 | 2 | 0 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Sean Steur Zál | 5 | 225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Joelinton Zál | 2 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 |
| Bazoumana Touré Úto | 5 | 114 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| William Osula Úto | 3 | 102 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Jacob Ramsey Zál | 3 | 69 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Aladji Bamba Zál | 3 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Tino Livramento Obr | 2 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Fabian Schär Obr | 2 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Nick Woltemade Úto | 1 | 19 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| D. Burn Obr | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |