PropsyTypera
Serie B · Itálie

Juve Stabia: forma a statistiky

Forma VRRRP

Dnes v 15:00: Juve Stabia vs Sudtirol

Aktuální série

4
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
4
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.18D Sudtirol3:0V
10.10V Virtus Entella1:1R
09.18D Cesena1:1R
09.12V Vicenza Virtus1:1R
09.06D Pisa0:3P
08.29V Sampdoria1:2V
08.23V Palermo1:0P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem72328:8
Doma31114:4
Venku41214:4

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu86% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Over 2,5 gólu43% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Over 3,5 gólu0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Oba týmy skórují57% (4/7)33% (1/3)75% (3/4)
Čisté konto14% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Nedal gól29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Výhry29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Remízy43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Gól v 1. poločase71% (5/7)100% (3/3)50% (2/4)
Over 1,5 v 1. poločase0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Gól ve 2. poločase86% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Over 1,5 ve 2. poločase71% (5/7)67% (2/3)75% (3/4)
Over 1,5 žluté karty100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 2,5 žluté karty71% (5/7)67% (2/3)75% (3/4)
Over 3,5 žluté karty71% (5/7)67% (2/3)75% (3/4)
Over 4,5 žluté karty29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Over 5,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Over 6,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Over 7,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Fauly týmu Over 8,5100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Fauly týmu Over 9,5100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Fauly týmu Over 10,586% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Fauly týmu Over 11,557% (4/7)67% (2/3)50% (2/4)
Fauly týmu Over 12,543% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Fauly týmu Over 13,543% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Fauly v zápase Over 20,586% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 22,586% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 24,586% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 26,586% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Over 6,5 rohu86% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Over 7,5 rohu71% (5/7)33% (1/3)100% (4/4)
Over 8,5 rohu43% (3/7)0% (0/3)75% (3/4)
Over 9,5 rohu29% (2/7)0% (0/3)50% (2/4)
Over 10,5 rohu29% (2/7)0% (0/3)50% (2/4)
Over 11,5 rohu29% (2/7)0% (0/3)50% (2/4)
Over 12,5 rohu14% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Marco Bellich Obr763011311120
Christian Pierobon Zál75970052700
Pietro Boer Bra65400000000
Davide Bettella Obr64650021210
Antonio Di Nardo Úto638950168500
Davide Buglio Zál63850020610
Nicola Patanè Úto538100621100
Leonardo Candellone Úto73600073500
Tommaso Maggioni Obr43600010100
Giulio Scuderi Obr43370020100
Nermin Karić Zál63110083310
Terrence Douglas Obr42930100400
Manuel Ricciardi Obr42790020200
Kevin Piscopo Úto52350020410
G. Sibilli Úto52221173820
F. Maistro Zál522002144300
Federico Artioli Zál62180110200
Justin Kumi Zál41850062610
Thomas Battistella Zál61820183500
Nicola Pietrangeli Obr21650000200
A. Vuković Bra1900000000
Saná Fernandes Úto4660010000
Romeo Sandrucci Úto2351011210