
Serie B · Itálie
Catanzaro: forma a statistiky
Forma RPPVP
Aktuální série
1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
4
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | V Hellas Verona | 2:2 | R |
| 10.11 | D Mantova | 1:3 | P |
| 09.19 | V Sampdoria | 2:1 | P |
| 09.12 | D Carrarese | 1:0 | V |
| 09.05 | V Sudtirol | 2:0 | P |
| 08.30 | V Pisa | 2:1 | P |
| 08.21 | V Vicenza Virtus | 3:2 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 7 | 1 | 1 | 5 | 8:14 |
| Doma | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 |
| Venku | 5 | 0 | 1 | 4 | 6:11 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 86% (6/7) | 50% (1/2) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 gólu | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 gólu | 43% (3/7) | 50% (1/2) | 40% (2/5) |
| Oba týmy skórují | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Čisté konto | 14% (1/7) | 50% (1/2) | 0% (0/5) |
| Nedal gól | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Výhry | 14% (1/7) | 50% (1/2) | 0% (0/5) |
| Remízy | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Gól v 1. poločase | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Gól ve 2. poločase | 86% (6/7) | 100% (2/2) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (7/7) | 100% (2/2) | 100% (5/5) |
| Over 2,5 žluté karty | 86% (6/7) | 100% (2/2) | 80% (4/5) |
| Over 3,5 žluté karty | 71% (5/7) | 100% (2/2) | 60% (3/5) |
| Over 4,5 žluté karty | 43% (3/7) | 0% (0/2) | 60% (3/5) |
| Over 5,5 žluté karty | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Over 6,5 žluté karty | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/7) | 0% (0/2) | 0% (0/5) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 43% (3/7) | 50% (1/2) | 40% (2/5) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 14% (1/7) | 0% (0/2) | 20% (1/5) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 86% (6/7) | 100% (2/2) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 43% (3/7) | 0% (0/2) | 60% (3/5) |
| Over 6,5 rohu | 100% (7/7) | 100% (2/2) | 100% (5/5) |
| Over 7,5 rohu | 86% (6/7) | 50% (1/2) | 100% (5/5) |
| Over 8,5 rohu | 71% (5/7) | 50% (1/2) | 80% (4/5) |
| Over 9,5 rohu | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Over 10,5 rohu | 57% (4/7) | 50% (1/2) | 60% (3/5) |
| Over 11,5 rohu | 43% (3/7) | 0% (0/2) | 60% (3/5) |
| Over 12,5 rohu | 43% (3/7) | 0% (0/2) | 60% (3/5) |