PropsyTypera
Serie B · Itálie

Sampdoria: forma a statistiky

Forma PPVPP

Dnes v 19:30: Sampdoria vs Arezzo

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
2
proher v řadě
3
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.18D Arezzo1:2P
10.09V Avellino4:1P
09.19D Catanzaro2:1V
09.13V Mantova2:0P
09.07V Palermo3:1P
08.29D Juve Stabia1:2P
08.23V Cesena1:1R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem71157:15
Doma31024:5
Venku40133:10

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 2,5 gólu71% (5/7)100% (3/3)50% (2/4)
Over 3,5 gólu29% (2/7)0% (0/3)50% (2/4)
Oba týmy skórují86% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Čisté konto0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Nedal gól14% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Výhry14% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Remízy14% (1/7)0% (0/3)25% (1/4)
Gól v 1. poločase86% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Over 1,5 v 1. poločase43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Gól ve 2. poločase86% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Over 1,5 ve 2. poločase57% (4/7)67% (2/3)50% (2/4)
Over 1,5 žluté karty100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 2,5 žluté karty100% (7/7)100% (3/3)100% (4/4)
Over 3,5 žluté karty86% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Over 4,5 žluté karty43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Over 5,5 žluté karty14% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Over 6,5 žluté karty14% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Over 7,5 žluté karty0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)
Fauly týmu Over 8,571% (5/7)67% (2/3)75% (3/4)
Fauly týmu Over 9,557% (4/7)67% (2/3)50% (2/4)
Fauly týmu Over 10,543% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Fauly týmu Over 11,543% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Fauly týmu Over 12,529% (2/7)67% (2/3)0% (0/4)
Fauly týmu Over 13,514% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Fauly v zápase Over 20,586% (6/7)67% (2/3)100% (4/4)
Fauly v zápase Over 22,571% (5/7)67% (2/3)75% (3/4)
Fauly v zápase Over 24,543% (3/7)67% (2/3)25% (1/4)
Fauly v zápase Over 26,514% (1/7)33% (1/3)0% (0/4)
Over 6,5 rohu86% (6/7)100% (3/3)75% (3/4)
Over 7,5 rohu71% (5/7)100% (3/3)50% (2/4)
Over 8,5 rohu71% (5/7)100% (3/3)50% (2/4)
Over 9,5 rohu43% (3/7)33% (1/3)50% (2/4)
Over 10,5 rohu29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Over 11,5 rohu29% (2/7)33% (1/3)25% (1/4)
Over 12,5 rohu0% (0/7)0% (0/3)0% (0/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Peter Vindahl Bra76300000000
Manuel Cicconi Obr763000511030
Alessandro Di Pardo Obr76160020400
Liam Henderson Zál7551201471440
Stefan Gartenmann Obr654001201110
Antoine Makoumbou Zál64920021210
Yari Verschaeren Zál746002104200
Filippo Delli Carri Obr54500031310
Gennaro Tutino Úto73921093400
Lorenzo Insigne Zál531230115220
Tjaš Begić Úto73011063200
Danel Sinani Úto52680073200
Tobias Lauritsen Úto42420285400
Oliver Abildgaard Zál4219001111001
Mattia Viti Obr21800000000
Fabio Depaoli Úto41640041200
Salvatore Esposito Zál31600020000
L. Ravanelli Obr1850000100
Yann Karamoh Úto2630010000
Alessandro Bellemo Zál1580000000
Alex Ferrari Obr2500010110
Kevin Mbabu Obr2250000210
Lorenzo Mezzotero Úto2240000100