
Serie B · Itálie
Pisa: forma a statistiky
Forma VVRPV
Aktuální série
3
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
6
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Cremonese | 3:1 | V |
| 10.10 | V Vicenza Virtus | 0:3 | V |
| 09.20 | V Mantova | 2:2 | R |
| 09.11 | D Virtus Entella | 1:4 | P |
| 09.06 | V Juve Stabia | 0:3 | V |
| 08.30 | D Catanzaro | 2:1 | V |
| 08.23 | D Padova | 0:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 7 | 4 | 1 | 2 | 14:9 |
| Doma | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 |
| Venku | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Over 2,5 gólu | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Over 3,5 gólu | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Oba týmy skórují | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Čisté konto | 29% (2/7) | 0% (0/4) | 67% (2/3) |
| Nedal gól | 14% (1/7) | 25% (1/4) | 0% (0/3) |
| Výhry | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Remízy | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Gól v 1. poločase | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Gól ve 2. poločase | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 71% (5/7) | 50% (2/4) | 100% (3/3) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Over 2,5 žluté karty | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
| Over 3,5 žluté karty | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Over 4,5 žluté karty | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 5,5 žluté karty | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Over 6,5 žluté karty | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Over 6,5 rohu | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Over 7,5 rohu | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
| Over 8,5 rohu | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
| Over 9,5 rohu | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Over 10,5 rohu | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 11,5 rohu | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 12,5 rohu | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |