
Super League 1 · Řecko
Volos NFC: forma a statistiky
Forma RPPPR
Aktuální série
1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V Levadiakos | 0:0 | R |
| 10.11 | V Aris Thessalonikis | 3:2 | P |
| 09.20 | D AEK Athens FC | 1:2 | P |
| 09.13 | V Kalamata | 3:1 | P |
| 09.05 | D Olympiakos Piraeus | 1:1 | R |
| 08.29 | D Iraklis 1908 | 1:1 | R |
| 08.23 | V OFI | 2:0 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 7 | 0 | 3 | 4 | 6:12 |
| Doma | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 |
| Venku | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Over 2,5 gólu | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Over 3,5 gólu | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Oba týmy skórují | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Čisté konto | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Nedal gól | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Výhry | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Remízy | 43% (3/7) | 67% (2/3) | 25% (1/4) |
| Gól v 1. poločase | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 29% (2/7) | 0% (0/3) | 50% (2/4) |
| Gól ve 2. poločase | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 43% (3/7) | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
| Over 1,5 žluté karty | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 2,5 žluté karty | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 3,5 žluté karty | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 4,5 žluté karty | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 5,5 žluté karty | 71% (5/7) | 100% (3/3) | 50% (2/4) |
| Over 6,5 žluté karty | 57% (4/7) | 100% (3/3) | 25% (1/4) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 86% (6/7) | 100% (3/3) | 75% (3/4) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 100% (7/7) | 100% (3/3) | 100% (4/4) |
| Over 6,5 rohu | 86% (6/7) | 67% (2/3) | 100% (4/4) |
| Over 7,5 rohu | 71% (5/7) | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Over 8,5 rohu | 57% (4/7) | 33% (1/3) | 75% (3/4) |
| Over 9,5 rohu | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Over 10,5 rohu | 14% (1/7) | 0% (0/3) | 25% (1/4) |
| Over 11,5 rohu | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
| Over 12,5 rohu | 0% (0/7) | 0% (0/3) | 0% (0/4) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giannis Kargas Obr | 7 | 630 | 1 | 0 | 6 | 3 | 7 | 3 | 0 |
| Maximiliano Comba Zál | 7 | 535 | 1 | 0 | 5 | 4 | 12 | 2 | 0 |
| Matías González Zál | 7 | 505 | 2 | 0 | 9 | 4 | 10 | 1 | 0 |
| Lazaros Lamprou Zál | 7 | 467 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Marios Siampanis Bra | 5 | 450 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Hamza Mendyl Obr | 5 | 397 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 1 |
| Gustavo Furtado Úto | 6 | 369 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | 2 | 0 |
| Xesc Regis Úto | 7 | 328 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Joca Zál | 5 | 327 | 0 | 1 | 9 | 4 | 4 | 1 | 0 |
| Hatim Essaouabi Obr | 4 | 319 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Derek Agyakwa Obr | 4 | 311 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Vasilis Grosdis Zál | 7 | 297 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 |
| Georgios Mygas Zál | 5 | 286 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 1 |
| Keidi Bare Zál | 5 | 272 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 1 | 1 |
| Jan Hurtado Úto | 4 | 235 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 1 | 0 |
| Stefanos Katsikas Obr | 3 | 225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Konstantinos Lykourinos Obr | 3 | 192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Dženis Burnić Zál | 3 | 150 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Georgios Charalampoglou Úto | 7 | 112 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| R. Cabella Zál | 2 | 106 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Alexei Koşelev Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yury Lodygin Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anastasios Tsokanis Obr | 1 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| E. Tasiouras | 2 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Yvan Neyou Zál | 1 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Ronaël Pierre-Gabriel Obr | 1 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Q. Lecoeuche Obr | 1 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |