PropsyTypera
Super League 1 · Řecko

AEK Athens FC: forma a statistiky

Forma VVRVR

Aktuální série

6
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
6
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.10D OFI3:0V
09.20V Volos NFC1:2V
09.13V Asteras Tripolis1:1R
09.05D Aris Thessalonikis5:0V
08.30V Kifisia1:1R
08.22D Iraklis 19084:0V

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem642016:3
Doma330012:0
Venku31204:3

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 2,5 gólu67% (4/6)100% (3/3)33% (1/3)
Over 3,5 gólu33% (2/6)67% (2/3)0% (0/3)
Oba týmy skórují50% (3/6)0% (0/3)100% (3/3)
Čisté konto50% (3/6)100% (3/3)0% (0/3)
Nedal gól0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Výhry67% (4/6)100% (3/3)33% (1/3)
Remízy33% (2/6)0% (0/3)67% (2/3)
Gól v 1. poločase67% (4/6)100% (3/3)33% (1/3)
Over 1,5 v 1. poločase33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Gól ve 2. poločase83% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Over 1,5 ve 2. poločase83% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Over 1,5 žluté karty83% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Over 2,5 žluté karty67% (4/6)33% (1/3)100% (3/3)
Over 3,5 žluté karty33% (2/6)0% (0/3)67% (2/3)
Over 4,5 žluté karty33% (2/6)0% (0/3)67% (2/3)
Over 5,5 žluté karty33% (2/6)0% (0/3)67% (2/3)
Over 6,5 žluté karty33% (2/6)0% (0/3)67% (2/3)
Over 7,5 žluté karty0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Fauly týmu Over 8,5100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Fauly týmu Over 9,5100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Fauly týmu Over 10,5100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Fauly týmu Over 11,583% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Fauly týmu Over 12,583% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Fauly týmu Over 13,583% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Fauly v zápase Over 20,5100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Fauly v zápase Over 22,5100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Fauly v zápase Over 24,5100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Fauly v zápase Over 26,583% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Over 6,5 rohu67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 7,5 rohu50% (3/6)33% (1/3)67% (2/3)
Over 8,5 rohu33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Over 9,5 rohu33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Over 10,5 rohu33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Over 11,5 rohu33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Over 12,5 rohu17% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Harold Moukoudi Obr65401031700
Filipe Relvas Obr65401031000
Stavros Pilios Obr65400151700
Răzvan Marin Zál65121463600
Luka Jović Úto648840149610
Lazaros Rota Obr54470073930
Lovro Majer Zál644603631130
Milán Vitális Zál52960111420
Mijat Gaćinović Zál52911132900
Barnabás Varga Úto42724095400
Thomas Strakosha Bra32700000000
Alberto Brignoli Bra32700000000
Aboubakary Koita Úto52621092810
Zini Úto621820106200
Oleksandr Zubkov Zál41430020300
Petros Mantalos Zál51090170610
Kaan Kairinen Zál31010011400
Dereck Kutesa Zál3930000200
Kervin Arriaga Zál3780000300
João Mário Zál2540110200
M. Todorski Obr130000000