
Super League 1 · Řecko
Levadiakos: forma a statistiky
Forma RPPRP
Aktuální série
1
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | D Volos NFC | 0:0 | R |
| 10.11 | V Iraklis 1908 | 2:0 | P |
| 09.20 | D Olympiakos Piraeus | 0:1 | P |
| 09.13 | V Kifisia | 0:0 | R |
| 09.06 | D Panetolikos | 0:2 | P |
| 08.31 | D Panathinaikos | 0:2 | P |
| 08.23 | V PAOK | 4:0 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 7 | 0 | 2 | 5 | 0:11 |
| Doma | 4 | 0 | 1 | 3 | 0:5 |
| Venku | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:6 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 57% (4/7) | 50% (2/4) | 67% (2/3) |
| Over 2,5 gólu | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Over 3,5 gólu | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Oba týmy skórují | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Čisté konto | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Nedal gól | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Výhry | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Remízy | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Gól v 1. poločase | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 14% (1/7) | 0% (0/4) | 33% (1/3) |
| Gól ve 2. poločase | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 43% (3/7) | 25% (1/4) | 67% (2/3) |
| Over 1,5 žluté karty | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
| Over 2,5 žluté karty | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
| Over 3,5 žluté karty | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Over 4,5 žluté karty | 57% (4/7) | 75% (3/4) | 33% (1/3) |
| Over 5,5 žluté karty | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 6,5 žluté karty | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/7) | 0% (0/4) | 0% (0/3) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 86% (6/7) | 75% (3/4) | 100% (3/3) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 71% (5/7) | 75% (3/4) | 67% (2/3) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 100% (7/7) | 100% (4/4) | 100% (3/3) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 86% (6/7) | 100% (4/4) | 67% (2/3) |
| Over 6,5 rohu | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
| Over 7,5 rohu | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
| Over 8,5 rohu | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
| Over 9,5 rohu | 71% (5/7) | 100% (4/4) | 33% (1/3) |
| Over 10,5 rohu | 43% (3/7) | 50% (2/4) | 33% (1/3) |
| Over 11,5 rohu | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |
| Over 12,5 rohu | 29% (2/7) | 25% (1/4) | 33% (1/3) |