PropsyTypera

Bukovyna: forma a statistiky

Forma PRPRR

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.17V Kudrivka4:1P
10.11D Polessya2:2R
09.19V FC Kharkiv2:0P
09.13D Zorya Luhansk1:1R
09.06V Epitsentr Dunayivtsi0:0R
08.31D Dynamo Kyiv3:0V
08.15V Karpaty3:0P
08.08D Obolon'-Brovar0:0R
08.03D LNZ Cherkasy0:0R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem91537:12
Doma51406:3
Venku40131:9

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu67% (6/9)60% (3/5)75% (3/4)
Over 2,5 gólu44% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)
Over 3,5 gólu22% (2/9)20% (1/5)25% (1/4)
Oba týmy skórují33% (3/9)40% (2/5)25% (1/4)
Čisté konto44% (4/9)60% (3/5)25% (1/4)
Nedal gól56% (5/9)40% (2/5)75% (3/4)
Výhry11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Remízy56% (5/9)80% (4/5)25% (1/4)
Gól v 1. poločase56% (5/9)60% (3/5)50% (2/4)
Over 1,5 v 1. poločase33% (3/9)20% (1/5)50% (2/4)
Gól ve 2. poločase67% (6/9)60% (3/5)75% (3/4)
Over 1,5 ve 2. poločase44% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
V. Pryymak Obr21800000010
P. Stasyuk Obr21800000000
V. Vitenchuk Zál21800000000
O. Ilyin Zál21800000000
H. Penkov Bra21800000010
O. Kozhushko Úto21470000010
V. Dakhnovskyi Zál21422000010
V. Grusha Zál21420100010
A. Busko Obr21381000000
M. Zaderaka Zál21240000000
D. Karas Obr1900000010
M. Bezuglyi Obr1900000000
D. Kravchuk Úto2560000000
M. Gaye Zál2480000000
E. Odinaka Obr2320000000
R. Dadashov Úto1250000000
M. Klepač Úto1210000010
V. Tankovskyi Zál1170000010
F. Babak Zál180000000