PropsyTypera

LNZ Cherkasy: forma a statistiky

Forma VVPVR

Aktuální série

2
bez porážky
2
výher v řadě
0
proher v řadě
2
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.18V Kryvbas KR0:3V
10.11D Kudrivka2:1V
09.20V Shakhtar Donetsk3:0P
09.12D Obolon'-Brovar3:1V
09.06V Dynamo Kyiv0:0R
08.30D Veres Rivne0:1P
08.16D Chornomorets2:0V
08.10V Karpaty3:0P
08.03V Bukovyna0:0R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem942310:9
Doma43017:3
Venku51223:6

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu67% (6/9)75% (3/4)60% (3/5)
Over 2,5 gólu56% (5/9)50% (2/4)60% (3/5)
Over 3,5 gólu11% (1/9)25% (1/4)0% (0/5)
Oba týmy skórují22% (2/9)50% (2/4)0% (0/5)
Čisté konto44% (4/9)25% (1/4)60% (3/5)
Nedal gól56% (5/9)25% (1/4)80% (4/5)
Výhry44% (4/9)75% (3/4)20% (1/5)
Remízy22% (2/9)0% (0/4)40% (2/5)
Gól v 1. poločase44% (4/9)75% (3/4)20% (1/5)
Over 1,5 v 1. poločase11% (1/9)25% (1/4)0% (0/5)
Gól ve 2. poločase78% (7/9)100% (4/4)60% (3/5)
Over 1,5 ve 2. poločase44% (4/9)25% (1/4)60% (3/5)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
O. Gorin Obr21800000000
R. Didyk Obr21800000000
D. Ledvii Bra21800000000
P. Yade Úto21721000000
V. Roman Obr21690100000
Talles Zál21601000000
D. Kuzyk Zál21480000000
O. Drambaev Obr21400100000
A. Yakubu Zál21320000000
T. Cara Zál21161000000
B. Slyubyk Obr2950000000
E. Tverdokhlib Zál2660000000
H. Pasich Zál2651000000
M. Assinor Úto1400000000
A. Ryabov Zál1360000001
K. Adedoyin Úto1321100000
A. Kitela Obr1110000000
M. Donyk Zál130000000