PropsyTypera
Bundesliga · Niemcy

Borussia Dortmund: forma i statystyki

Forma RRZZZ

Aktualne serie

6
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17N Union Berlin0:0R
10.09U Werder Bremen2:2R
09.19N VfB Stuttgart0:1Z
09.12U SC Paderborn 073:0Z
09.05N 1899 Hoffenheim2:3Z
08.29U Hamburger SV2:0Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem642011:4
U siebie32107:2
Na wyjeździe32104:2

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola67% (4/6)100% (3/3)33% (1/3)
Over 2.5 gola50% (3/6)67% (2/3)33% (1/3)
Over 3.5 gola33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Obie drużyny strzelą33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Czyste konto67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Nie strzelił gola17% (1/6)0% (0/3)33% (1/3)
Zwycięstwa67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Remisy33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Gol w 1. połowie50% (3/6)67% (2/3)33% (1/3)
Over 1.5 w 1. połowie17% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Gol w 2. połowie67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 1.5 w 2. połowie50% (3/6)67% (2/3)33% (1/3)
Over 1.5 żółtej kartki100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 2.5 żółtej kartki83% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Over 3.5 żółtej kartki50% (3/6)0% (0/3)100% (3/3)
Over 4.5 żółtej kartki50% (3/6)0% (0/3)100% (3/3)
Over 5.5 żółtej kartki50% (3/6)0% (0/3)100% (3/3)
Over 6.5 żółtej kartki17% (1/6)0% (0/3)33% (1/3)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Faule drużyny Over 8.583% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Faule drużyny Over 9.583% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Faule drużyny Over 10.567% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Faule drużyny Over 11.550% (3/6)33% (1/3)67% (2/3)
Faule drużyny Over 12.550% (3/6)33% (1/3)67% (2/3)
Faule drużyny Over 13.517% (1/6)0% (0/3)33% (1/3)
Faule w meczu Over 20.550% (3/6)33% (1/3)67% (2/3)
Faule w meczu Over 22.550% (3/6)33% (1/3)67% (2/3)
Faule w meczu Over 24.533% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Faule w meczu Over 26.517% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Over 6.5 rzutu rożnego83% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Over 7.5 rzutu rożnego83% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Over 8.5 rzutu rożnego67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 9.5 rzutu rożnego67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 10.5 rzutu rożnego33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Over 11.5 rzutu rożnego33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Over 12.5 rzutu rożnego17% (1/6)0% (0/3)33% (1/3)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Gregor Kobel Bra65400000000
Waldemar Anton Obr65400120810
Daniel Svensson Pom65401011310
Serhou Guirassy Nap6521221481110
Joane Gadou Obr65130021210
Jobe Bellingham Pom64600120620
Maximilian Beier Pom642111113210
Felix Nmecha Pom64142053510
Julian Ryerson Pom54130000620
Nico Schlotterbeck Obr43471052210
Ethan Nwaneri Nap53100064310
Joey Veerman Pom52060131620
Konstantinos Karetsas Pom51900164400
Fábio Silva Nap51642142400
Marcel Sabitzer Pom51500152000
Giannis Konstantelias Nap1540020100
Filippo Mané Obr2480000200
Luca Reggiani Obr1270000110
Carney Chukwuemeka Pom1250000000
Ramy Bensebaini Obr2210000000
M. Albert Nap1200000100
Kauã Prates Obr1110010000
Samuele Inacio Nap130000101