PropsyTypera
Bundesliga · Niemcy

Bayern München: forma i statystyki

Forma ZRZZR

Aktualne serie

6
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
4
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17U RB Leipzig6:1Z
10.10N FC Augsburg2:2R
09.18U Union Berlin7:0Z
09.13N SV Elversberg1:2Z
09.05N FC Schalke 040:0R
08.28U VfB Stuttgart5:1Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem642022:5
U siebie330018:2
Na wyjeździe31204:3

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola83% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Over 2.5 gola83% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Over 3.5 gola67% (4/6)100% (3/3)33% (1/3)
Obie drużyny strzelą67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Czyste konto33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Nie strzelił gola17% (1/6)0% (0/3)33% (1/3)
Zwycięstwa67% (4/6)100% (3/3)33% (1/3)
Remisy33% (2/6)0% (0/3)67% (2/3)
Gol w 1. połowie83% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Over 1.5 w 1. połowie33% (2/6)67% (2/3)0% (0/3)
Gol w 2. połowie83% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Over 1.5 w 2. połowie83% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Over 1.5 żółtej kartki83% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Over 2.5 żółtej kartki67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 3.5 żółtej kartki50% (3/6)67% (2/3)33% (1/3)
Over 4.5 żółtej kartki0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Over 5.5 żółtej kartki0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Faule drużyny Over 8.567% (4/6)100% (3/3)33% (1/3)
Faule drużyny Over 9.567% (4/6)100% (3/3)33% (1/3)
Faule drużyny Over 10.550% (3/6)67% (2/3)33% (1/3)
Faule drużyny Over 11.550% (3/6)67% (2/3)33% (1/3)
Faule drużyny Over 12.517% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Faule drużyny Over 13.517% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Faule w meczu Over 20.550% (3/6)100% (3/3)0% (0/3)
Faule w meczu Over 22.517% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Faule w meczu Over 24.517% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Faule w meczu Over 26.517% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Over 6.5 rzutu rożnego100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 7.5 rzutu rożnego100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 8.5 rzutu rożnego100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 9.5 rzutu rożnego100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 10.5 rzutu rożnego100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 11.5 rzutu rożnego67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 12.5 rzutu rożnego33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Dayot Upamecano Obr64951064820
Michael Olise Pom6483522316200
Joshua Kimmich Pom64750342000
Aleksandar Pavlović Pom64572143810
Luis Díaz Pom644541149900
Harry Kane Nap644545189200
Alphonso Davies Obr53620210100
Manuel Neuer Bra43600000000
Ismael Saibari Pom630422146500
Kim Min-jae Obr42960000610
Nathaniel Brown Obr62951153400
Josip Stanišić Obr52940021300
Jonathan Tah Obr42820021200
Konrad Laimer Obr32390031810
Jonas Urbig Bra21800000000
Lennart Karl Pom51771053000
Tom Bischof Pom61630242200
Jamal Musiala Pom31481111200
Serge Gnabry Nap3670031000
S. Boey Obr1130010100