PropsyTypera
Bundesliga · Niemcy

Hamburger SV: forma i statystyki

Forma ZZZPP

Aktualne serie

3
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17U VfB Stuttgart1:0Z
10.10N 1899 Hoffenheim2:3Z
09.19U 1. FC Köln2:1Z
09.13N RB Leipzig5:0P
09.06U FSV Mainz 050:5P
08.29N Borussia Dortmund2:0P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem63036:15
U siebie32013:6
Na wyjeździe31023:9

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola83% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Over 2.5 gola67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 3.5 gola50% (3/6)33% (1/3)67% (2/3)
Obie drużyny strzelą33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Czyste konto17% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Nie strzelił gola50% (3/6)33% (1/3)67% (2/3)
Zwycięstwa50% (3/6)67% (2/3)33% (1/3)
Remisy0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Gol w 1. połowie83% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Over 1.5 w 1. połowie67% (4/6)33% (1/3)100% (3/3)
Gol w 2. połowie83% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Over 1.5 w 2. połowie67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 1.5 żółtej kartki100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 2.5 żółtej kartki100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Over 3.5 żółtej kartki33% (2/6)67% (2/3)0% (0/3)
Over 4.5 żółtej kartki17% (1/6)33% (1/3)0% (0/3)
Over 5.5 żółtej kartki0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/6)0% (0/3)0% (0/3)
Faule drużyny Over 8.5100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Faule drużyny Over 9.5100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Faule drużyny Over 10.5100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Faule drużyny Over 11.5100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Faule drużyny Over 12.567% (4/6)33% (1/3)100% (3/3)
Faule drużyny Over 13.550% (3/6)33% (1/3)67% (2/3)
Faule w meczu Over 20.5100% (6/6)100% (3/3)100% (3/3)
Faule w meczu Over 22.583% (5/6)67% (2/3)100% (3/3)
Faule w meczu Over 24.567% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Faule w meczu Over 26.550% (3/6)33% (1/3)67% (2/3)
Over 6.5 rzutu rożnego83% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Over 7.5 rzutu rożnego83% (5/6)100% (3/3)67% (2/3)
Over 8.5 rzutu rożnego67% (4/6)67% (2/3)67% (2/3)
Over 9.5 rzutu rożnego50% (3/6)33% (1/3)67% (2/3)
Over 10.5 rzutu rożnego33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Over 11.5 rzutu rożnego33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)
Over 12.5 rzutu rożnego33% (2/6)33% (1/3)33% (1/3)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Daniel Fernandes Bra65400000000
Nicolás Capaldo Obr654010621120
David Møller Wolfe Pom54310021700
Nicolai Remberg Pom54010041500
Sebastiaan Bornauw Obr43600020400
Albert Grønbæk Nap53490222310
Albert Sambi Lokonga Pom43330010810
Fábio Vieira Nap532000107300
Jordan Torunarigha Obr43070000700
Warmed Omari Obr42870000210
Zakaria El Ouahdi Obr42680121310
Martin Adeline Pom52670000600
Louis Lemke Pom52650010500
Yussuf Poulsen Nap52182083300
Patson Daka Nap42080060300
Terem Moffi Nap62031053200
Miro Muheim Obr21392122100
Bilal Nadir Pom31370020000
Otto Stange Nap51210010910
Shafiq Nandja Obr21180000210
Bakery Jatta Pom3960000200
Kofi Jeremy Amoako Pom2200000000
Alexander Røssing-Lelesiit Nap1140000000
Rayan Philippe Nap110010000