PropsyTypera

Real Madrid: forma i statystyki

Forma ZZ

Aktualne serie

2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.14N AS Roma3:4Z
09.08U Inter2:1Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem22006:4
U siebie11002:1
Na wyjeździe11004:3

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Obie drużyny strzelą100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Czyste konto0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Remisy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 4.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 5.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 9.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 10.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 11.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 12.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 13.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 20.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 22.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 24.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 26.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Thibaut Courtois Bra21800000000
Ibrahima Konaté Obr21800010200
Federico Valverde Pom21801021000
Jude Bellingham Pom21800052300
Kylian Mbappé Nap21792088000
Marc Cucurella Obr21680010200
Denzel Dumfries Obr21490010200
Vinícius Júnior Pom21460010400
Dean Huijsen Obr1900000310
Antonio Rüdiger Obr1901011000
Yan Diomande Nap2890131000
Aurélien Tchouaméni Pom2810000100
Brahim Díaz Pom1790120100
Trent Alexander-Arnold Obr1790000000
Arda Güler Pom1310200000
Endrick Nap1311022000
Bernardo Silva Pom1200000000
Álvaro Carreras Obr2150000110
Carlos Espí Nap2131021100