PropsyTypera

Manchester City: forma i statystyki

Forma PZ

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.14U Paris Saint Germain2:4P
09.08N FC Porto0:2Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem21014:4
U siebie10012:4
Na wyjeździe11002:0

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 gola50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 3.5 gola50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Obie drużyny strzelą50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Czyste konto50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Remisy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 4.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 5.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 10.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 11.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 12.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 13.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 20.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 22.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 24.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Faule w meczu powyżej 26.550% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Gianluigi Donnarumma Bra21800000010
Marc Guéhi Obr21800010400
Erling Haaland Nap218040147410
Enzo Fernández Pom21790151400
Antoine Semenyo Pom21520072610
Joško Gvardiol Obr21380032210
Rúben Dias Obr21350000200
Matheus Nunes Obr21350000100
Abdukodir Khusanov Obr21320000000
Ayyoub Bouaddi Pom21200100100
Elliot Anderson Pom21180031100
Rayan Cherki Pom21070011000
Phil Foden Pom1750011100
Iliman Ndiaye Pom2730163100
Jérémy Doku Nap1450011000
Mateo Kovačić Pom1150000000
Rayan Aït-Nouri Obr1150110000
Nico O'Reilly Obr110000000