PropsyTypera

RB Leipzig: forma i statystyki

Forma ZP

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.13U PSV Eindhoven1:0Z
09.10N Como4:1P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem21012:4
U siebie11001:0
Na wyjeździe10011:4

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 gola50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Obie drużyny strzelą50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Czyste konto50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Nie strzelił gola0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Zwycięstwa50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Remisy0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Gol w 1. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Gol w 2. połowie100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 2.5 żółtej kartki100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Powyżej 3.5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 4.5 żółtej kartki50% (1/2)0% (0/1)100% (1/1)
Powyżej 5.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 8.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 9.5100% (2/2)100% (1/1)100% (1/1)
Faule drużyny powyżej 10.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 11.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 12.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule drużyny powyżej 13.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 20.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 22.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 24.550% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Faule w meczu powyżej 26.50% (0/2)0% (0/1)0% (0/1)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego50% (1/2)100% (1/1)0% (0/1)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Neil El Aynaoui Pom21800010000
Maarten Vandevoordt Bra21800000000
Willi Orbán Obr21800021410
Castello Lukeba Obr21800000000
David Raum Obr21800000100
Antonio Nusa Pom21800053110
Ridle Baku Obr21740042400
Christopher Nkunku Nap21500100510
Ezechiel Banzuzi Pom21160050410
Brajan Gruda Nap2961043100
Andrija Maksimović Pom1701022000
Nicolas Seiwald Pom2690000200
Rômulo Nap1610010000
Marc Guiu Nap1600010000
Tidiam Gomis Nap2590010100
Assan Ouédraogo Pom1300010000
Rocco Reitz Pom1140000000
L. Klostermann Obr190000000
Benjamin Henrichs Obr120000000