
Championship · Anglia
Sheffield Utd: forma i statystyki
Forma ZPZPP
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
4
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N Bristol City | 0:1 | Z |
| 10.14 | N Portsmouth | 3:2 | P |
| 10.10 | U Lincoln | 3:0 | Z |
| 09.19 | N Stoke City | 2:1 | P |
| 09.13 | U Wolves | 0:1 | P |
| 09.08 | N Blackburn | 1:2 | Z |
| 09.05 | U Norwich | 1:3 | P |
| 09.01 | U Bolton | 3:2 | Z |
| 08.29 | N Cardiff | 2:2 | R |
| 08.22 | N Swansea | 0:0 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 4 | 3 | 4 | 15:14 |
| U siebie | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 |
| Na wyjeździe | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:8 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 2.5 gola | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 3.5 gola | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Obie drużyny strzelą | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Czyste konto | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Nie strzelił gola | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Zwycięstwa | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Remisy | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Gol w 1. połowie | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Gol w 2. połowie | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 55% (6/11) | 40% (2/5) | 67% (4/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 27% (3/11) | 40% (2/5) | 17% (1/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 91% (10/11) | 100% (5/5) | 83% (5/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 36% (4/11) | 60% (3/5) | 17% (1/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 80% (4/5) | 100% (6/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 18% (2/11) | 0% (0/5) | 33% (2/6) |