
Championship · Anglia
Derby: forma i statystyki
Forma PPRRP
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
2
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Stoke City | 0:1 | P |
| 10.14 | N QPR | 4:1 | P |
| 10.10 | U Wrexham | 1:1 | R |
| 09.19 | N Burnley | 1:1 | R |
| 09.12 | U Birmingham | 1:2 | P |
| 09.09 | U West Brom | 0:1 | P |
| 09.05 | N West Ham | 3:0 | P |
| 09.01 | N Portsmouth | 0:2 | Z |
| 08.29 | U Swansea | 0:3 | P |
| 08.22 | U Cardiff | 2:2 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 1 | 3 | 7 | 9:20 |
| U siebie | 6 | 0 | 2 | 4 | 4:10 |
| Na wyjeździe | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:10 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 gola | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 gola | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Obie drużyny strzelą | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Czyste konto | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Nie strzelił gola | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Zwycięstwa | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Remisy | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Gol w 2. połowie | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 27% (3/11) | 0% (0/6) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 36% (4/11) | 17% (1/6) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 36% (4/11) | 17% (1/6) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bobby Clark Pom | 11 | 910 | 2 | 2 | 21 | 7 | 8 | 0 | 0 |
| Dion Sanderson Obr | 10 | 855 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 2 | 0 |
| Sondre Langås Obr | 10 | 822 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 4 | 0 |
| Sammie Szmodics Pom | 10 | 774 | 3 | 1 | 18 | 9 | 2 | 1 | 0 |
| Alex Mowatt Pom | 9 | 716 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 4 | 0 |
| Charlie Taylor Obr | 8 | 711 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| Joe Ward Obr | 9 | 633 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 |
| Jacob Widell Zetterström Bra | 7 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ryan Hedges Pom | 10 | 627 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Carlton Morris Nap | 7 | 595 | 1 | 1 | 9 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| David Ozoh Pom | 7 | 519 | 0 | 0 | 5 | 3 | 14 | 3 | 0 |
| Mohammed Fuseini Pom | 7 | 413 | 1 | 1 | 7 | 3 | 8 | 2 | 0 |
| Oscar Fraulo Pom | 7 | 370 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Josh Vickers Bra | 4 | 360 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lewis Travis Pom | 5 | 357 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 2 | 0 |
| Ryan Nyambe Obr | 5 | 257 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Lars-Jørgen Salvesen Nap | 10 | 248 | 2 | 0 | 14 | 6 | 8 | 0 | 0 |
| Rhian Brewster Nap | 8 | 235 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Henrik Wendel Meister Nap | 6 | 223 | 0 | 0 | 6 | 2 | 12 | 1 | 0 |
| Corey Blackett-Taylor Nap | 8 | 180 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
| Max Johnston Obr | 5 | 178 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Eiran Cashin Obr | 2 | 169 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Craig Forsyth Obr | 2 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Filip Bilbija Pom | 4 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Owen Eames Pom | 1 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |