
Championship · Anglia
Wrexham: forma i statystyki
Forma ZPRZP
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
4
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Preston | 4:1 | Z |
| 10.13 | U West Brom | 1:2 | P |
| 10.10 | N Derby | 1:1 | R |
| 09.19 | U Southampton | 2:1 | Z |
| 09.11 | N West Ham | 6:0 | P |
| 09.08 | U Burnley | 1:1 | R |
| 09.05 | N Swansea | 0:0 | R |
| 09.02 | N Millwall | 0:3 | Z |
| 08.28 | U Birmingham | 1:2 | P |
| 08.22 | U Watford | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:16 |
| U siebie | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:8 |
| Na wyjeździe | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:8 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Over 3.5 gola | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Obie drużyny strzelą | 73% (8/11) | 100% (6/6) | 40% (2/5) |
| Czyste konto | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Zwycięstwa | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Remisy | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Gol w 1. połowie | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Gol w 2. połowie | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 64% (7/11) | 83% (5/6) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 73% (8/11) | 83% (5/6) | 60% (3/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 50% (3/6) | 20% (1/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anthony Patterson Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dominic Hyam Obr | 11 | 923 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 3 | 0 |
| Ben Whiteman Pom | 11 | 923 | 1 | 2 | 4 | 1 | 12 | 3 | 0 |
| Callum Doyle Obr | 10 | 900 | 1 | 0 | 9 | 5 | 5 | 1 | 0 |
| Kieffer Moore Nap | 11 | 710 | 5 | 1 | 22 | 12 | 10 | 2 | 0 |
| Jacques Ekomié Pom | 9 | 703 | 2 | 0 | 4 | 3 | 11 | 0 | 0 |
| Zak Vyner Obr | 8 | 683 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Lewis O'Brien Pom | 11 | 598 | 0 | 1 | 2 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| Callum O'Hare Nap | 7 | 564 | 0 | 0 | 15 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| Oliver Rathbone Pom | 9 | 493 | 1 | 1 | 4 | 2 | 10 | 1 | 0 |
| Daniel Imray Pom | 9 | 491 | 1 | 3 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Matty James Pom | 8 | 486 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Issa Kaboré Obr | 9 | 472 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Sam Smith Nap | 11 | 395 | 1 | 0 | 9 | 4 | 6 | 0 | 0 |
| Josh Windass Nap | 6 | 260 | 0 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Joe Worrall Obr | 3 | 247 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Nathan Broadhead Nap | 3 | 220 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Max Cleworth Obr | 4 | 211 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| George Dobson Pom | 5 | 191 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| George Thomason Obr | 2 | 179 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Ryan Longman Pom | 8 | 150 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Ben Sheaf Pom | 1 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Bailey Cadamarteri Nap | 4 | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Davis Keillor-Dunn Nap | 1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |