PropsyTypera
Championship · Anglia

Watford: forma i statystyki

Forma ZPPPP

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17U Charlton2:0Z
10.13N Cardiff5:1P
10.10U Burnley0:4P
09.18N Bristol City1:0P
09.12U Stoke City1:2P
09.08U Preston2:1Z
09.05N West Brom1:0P
09.01N Swansea2:0P
08.29U West Ham1:1R
08.22N Wrexham1:1R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1132610:19
U siebie63128:9
Na wyjeździe50142:10

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola82% (9/11)100% (6/6)60% (3/5)
Over 2.5 gola45% (5/11)67% (4/6)20% (1/5)
Over 3.5 gola18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Obie drużyny strzelą55% (6/11)67% (4/6)40% (2/5)
Czyste konto9% (1/11)17% (1/6)0% (0/5)
Nie strzelił gola36% (4/11)17% (1/6)60% (3/5)
Zwycięstwa27% (3/11)50% (3/6)0% (0/5)
Remisy18% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Gol w 1. połowie91% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Over 1.5 w 1. połowie55% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Gol w 2. połowie55% (6/11)83% (5/6)20% (1/5)
Over 1.5 w 2. połowie36% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Over 1.5 żółtej kartki91% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Over 2.5 żółtej kartki73% (8/11)67% (4/6)80% (4/5)
Over 3.5 żółtej kartki73% (8/11)67% (4/6)80% (4/5)
Over 4.5 żółtej kartki45% (5/11)33% (2/6)60% (3/5)
Over 5.5 żółtej kartki36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Over 6.5 żółtej kartki36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Over 7.5 żółtej kartki27% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)
Faule drużyny Over 8.582% (9/11)67% (4/6)100% (5/5)
Faule drużyny Over 9.582% (9/11)67% (4/6)100% (5/5)
Faule drużyny Over 10.564% (7/11)33% (2/6)100% (5/5)
Faule drużyny Over 11.545% (5/11)33% (2/6)60% (3/5)
Faule drużyny Over 12.527% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Faule drużyny Over 13.527% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Faule w meczu Over 20.555% (6/11)33% (2/6)80% (4/5)
Faule w meczu Over 22.545% (5/11)17% (1/6)80% (4/5)
Faule w meczu Over 24.527% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Faule w meczu Over 26.518% (2/11)17% (1/6)20% (1/5)
Over 6.5 rzutu rożnego91% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Over 7.5 rzutu rożnego64% (7/11)67% (4/6)60% (3/5)
Over 8.5 rzutu rożnego45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Over 9.5 rzutu rożnego36% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Over 10.5 rzutu rożnego36% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Over 11.5 rzutu rożnego36% (4/11)50% (3/6)20% (1/5)
Over 12.5 rzutu rożnego27% (3/11)33% (2/6)20% (1/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Federico Ravaglia Bra119900000000
Matthew Pollock Obr1199000421220
Hector Kyprianou Pom1199010731330
Kévin Keben Biakolo Obr109000030920
Iker Bravo Pom117571287630
Edo Kayembe Pom11736111141130
Mamadou Doumbia Nap11606101061520
Othmane Maamma Pom105950082720
Jordan Zemura Obr105771052920
Omar Haktab Traore Obr85440121710
Amin Nabizada Pom104893076840
Luca Kjerrumgaard Nap94542083500
Edoardo Bove Pom53530010410
Soumaila Coulibaly Obr53460020200
Martín Payero Pom83390093730
Rocco Vata Nap92420183300
Branimir Mlačić Obr42250011110
Stephy Mavididi Nap52100021200
Myron Boadu Nap41720051110
Marc Bola Obr31340031000
Albert Eames Obr31330000100
Krépin Diatta Pom2870022100
Michael Adu-Poku Nap1290000000