
Chance Liga · Czechy
FK Jablonec: forma i statystyki
Forma PZRPZ
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
3
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Plzen | 2:3 | P |
| 10.10 | N Zbrojovka Brno | 0:1 | Z |
| 09.20 | U Zlin | 1:1 | R |
| 09.12 | N Sparta Praha | 2:0 | P |
| 09.09 | U Baník Ostrava | 3:0 | Z |
| 09.06 | U Slovan Liberec | 1:2 | P |
| 09.02 | N Bohemians 1905 | 1:1 | R |
| 08.30 | N Teplice | 2:0 | P |
| 08.09 | U Slovácko | 1:0 | Z |
| 08.02 | N Pardubice | 0:2 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 5 | 2 | 4 | 14:12 |
| U siebie | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:7 |
| Na wyjeździe | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 36% (4/11) | 67% (4/6) | 0% (0/5) |
| Over 3.5 gola | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Obie drużyny strzelą | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Czyste konto | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Nie strzelił gola | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Zwycięstwa | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Remisy | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 18% (2/11) | 17% (1/6) | 20% (1/5) |
| Gol w 2. połowie | 91% (10/11) | 100% (6/6) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 45% (5/11) | 67% (4/6) | 20% (1/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (11/11) | 100% (6/6) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 45% (5/11) | 50% (3/6) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 36% (4/11) | 33% (2/6) | 40% (2/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 9% (1/11) | 17% (1/6) | 0% (0/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dušan Pavlović Obr | 11 | 984 | 1 | 0 | 8 | 4 | 9 | 1 | 0 |
| Vakhtang Chanturishvili Pom | 11 | 900 | 0 | 0 | 11 | 5 | 8 | 0 | 0 |
| Richard Sedláček Pom | 11 | 872 | 0 | 3 | 2 | 1 | 16 | 0 | 0 |
| Martin Cedidla Obr | 10 | 821 | 3 | 0 | 15 | 5 | 13 | 1 | 0 |
| Nemanja Tekijaški Obr | 8 | 720 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Sebastian Nebyla Pom | 9 | 705 | 0 | 1 | 5 | 2 | 10 | 0 | 0 |
| Lamin Jawo Nap | 10 | 522 | 0 | 0 | 13 | 2 | 14 | 2 | 0 |
| Jan Hanuš Bra | 6 | 499 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Klemen Mihelak Bra | 6 | 491 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Filip Novák Obr | 7 | 453 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Saidou Alioum Moubarak Nap | 8 | 434 | 1 | 1 | 14 | 7 | 11 | 3 | 0 |
| Antonín Růsek Nap | 8 | 431 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Jiří Sláma Obr | 6 | 389 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Jan Suchan Nap | 6 | 355 | 1 | 2 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Nelson Okeke Pom | 9 | 347 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 2 | 0 |
| Filip Zorvan Pom | 9 | 338 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Dominik Hollý Pom | 6 | 290 | 0 | 1 | 10 | 2 | 8 | 1 | 0 |
| Matěj Polidar Pom | 5 | 285 | 1 | 1 | 4 | 1 | 8 | 0 | 1 |
| Jan Chramosta Nap | 7 | 276 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Eduard Sobol Obr | 4 | 234 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Garang Kuol Pom | 3 | 183 | 1 | 0 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Hugo Ahl Pom | 5 | 176 | 0 | 0 | 7 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| Daniel Souček Obr | 5 | 113 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Filip Vecheta Nap | 5 | 70 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Roman Horák Pom | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |