PropsyTypera
Ekstraklasa · Polska

Cracovia: forma i statystyki

Forma RZPPP

Aktualne serie

2
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
4
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17U Legia Warszawa1:1R
10.10U Zagłębie Lubin3:1Z
09.19N GKS Katowice3:2P
09.13N Wisła Płock3:1P
09.06U Górnik Zabrze0:1P
08.29N Radomiak Radom2:1P
08.21U Wieczysta Kraków3:2Z
08.16U Raków Częstochowa2:1Z
08.09N Śląsk Wrocław0:0R
08.03U Pogoń Szczecin0:2P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1133513:16
U siebie63129:8
Na wyjeździe50234:8

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola73% (8/11)83% (5/6)60% (3/5)
Over 2.5 gola55% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Over 3.5 gola36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Obie drużyny strzelą64% (7/11)67% (4/6)60% (3/5)
Czyste konto18% (2/11)0% (0/6)40% (2/5)
Nie strzelił gola36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Zwycięstwa27% (3/11)50% (3/6)0% (0/5)
Remisy27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)
Gol w 1. połowie45% (5/11)67% (4/6)20% (1/5)
Over 1.5 w 1. połowie18% (2/11)33% (2/6)0% (0/5)
Gol w 2. połowie73% (8/11)83% (5/6)60% (3/5)
Over 1.5 w 2. połowie64% (7/11)67% (4/6)60% (3/5)
Over 1.5 żółtej kartki82% (9/11)67% (4/6)100% (5/5)
Over 2.5 żółtej kartki73% (8/11)50% (3/6)100% (5/5)
Over 3.5 żółtej kartki36% (4/11)33% (2/6)40% (2/5)
Over 4.5 żółtej kartki9% (1/11)17% (1/6)0% (0/5)
Over 5.5 żółtej kartki0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/11)0% (0/6)0% (0/5)
Faule drużyny Over 8.591% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Faule drużyny Over 9.591% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Faule drużyny Over 10.591% (10/11)83% (5/6)100% (5/5)
Faule drużyny Over 11.582% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Faule drużyny Over 12.573% (8/11)83% (5/6)60% (3/5)
Faule drużyny Over 13.564% (7/11)83% (5/6)40% (2/5)
Faule w meczu Over 20.591% (10/11)100% (6/6)80% (4/5)
Faule w meczu Over 22.564% (7/11)83% (5/6)40% (2/5)
Faule w meczu Over 24.564% (7/11)83% (5/6)40% (2/5)
Faule w meczu Over 26.545% (5/11)67% (4/6)20% (1/5)
Over 6.5 rzutu rożnego82% (9/11)83% (5/6)80% (4/5)
Over 7.5 rzutu rożnego64% (7/11)67% (4/6)60% (3/5)
Over 8.5 rzutu rożnego55% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Over 9.5 rzutu rożnego55% (6/11)50% (3/6)60% (3/5)
Over 10.5 rzutu rożnego45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Over 11.5 rzutu rożnego45% (5/11)50% (3/6)40% (2/5)
Over 12.5 rzutu rożnego27% (3/11)17% (1/6)40% (2/5)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Sebastian Madejski Bra119900000000
Brahim Traoré Obr119900011100
Amir Al-Ammari Pom1199000101730
Ajdin Hasić Pom11974522613710
Mateusz Klich Pom11850021151130
Gustav Henriksson Obr1183901113910
Mauro Perković Obr9751111151100
Otar Kakabadze Obr1170201411010
Martin Minchev Pom10658201361710
Dominik Piła Obr94251121910
Kahveh Zahiroleslam Nap939900103700
Karol Knap Pom537400201200
Lasse Selvåg Nordås Nap53432082700
Dijon Kameri Pom53370093320
Sayfallah Ltaief Nap63190131720
Vincent Burlet Obr62990130510
Mohamed Berte Nap72452074710
Beno Selan Pom31300021300
Dominik Baumgartner Obr41200000431
Mateusz Praszelik Pom5720010400
Kacper Śmiglewski Nap3350010200
Wiktor Dej Pom1250000000
Filip Marchwiński Pom1240000210
Wiktor Bogacz Nap1230000000
Kamil Glik Obr220000000