
Ekstraklasa · Polska
GKS Katowice: forma i statystyki
Forma PZZZP
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Pogoń Szczecin | 0:1 | P |
| 10.12 | U Wieczysta Kraków | 2:1 | Z |
| 10.09 | N Raków Częstochowa | 1:4 | Z |
| 09.19 | U Cracovia | 3:2 | Z |
| 09.12 | N Zagłębie Lubin | 2:1 | P |
| 09.04 | N Piast Gliwice | 3:0 | P |
| 08.30 | N Górnik Zabrze | 2:3 | Z |
| 08.23 | U Wisła Płock | 5:0 | Z |
| 08.16 | N Motor Lublin | 1:0 | P |
| 08.02 | U Radomiak Radom | 3:1 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 6 | 0 | 5 | 22:16 |
| U siebie | 5 | 4 | 0 | 1 | 13:5 |
| Na wyjeździe | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:11 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 2.5 gola | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 3.5 gola | 45% (5/11) | 60% (3/5) | 33% (2/6) |
| Obie drużyny strzelą | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Czyste konto | 9% (1/11) | 20% (1/5) | 0% (0/6) |
| Nie strzelił gola | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Zwycięstwa | 55% (6/11) | 80% (4/5) | 33% (2/6) |
| Remisy | 0% (0/11) | 0% (0/5) | 0% (0/6) |
| Gol w 1. połowie | 64% (7/11) | 60% (3/5) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Gol w 2. połowie | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 73% (8/11) | 80% (4/5) | 67% (4/6) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 73% (8/11) | 60% (3/5) | 83% (5/6) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 45% (5/11) | 20% (1/5) | 67% (4/6) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 36% (4/11) | 20% (1/5) | 50% (3/6) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 100% (11/11) | 100% (5/5) | 100% (6/6) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 64% (7/11) | 80% (4/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 36% (4/11) | 40% (2/5) | 33% (2/6) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 18% (2/11) | 20% (1/5) | 17% (1/6) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 55% (6/11) | 60% (3/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 82% (9/11) | 80% (4/5) | 83% (5/6) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 40% (2/5) | 83% (5/6) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 45% (5/11) | 40% (2/5) | 50% (3/6) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 27% (3/11) | 20% (1/5) | 33% (2/6) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 9% (1/11) | 0% (0/5) | 17% (1/6) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gabriel Kobylak Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Bartosz Nowak Nap | 11 | 982 | 4 | 8 | 18 | 11 | 3 | 0 | 0 |
| Ilia Shkurin Nap | 11 | 949 | 8 | 1 | 30 | 12 | 14 | 0 | 0 |
| Pau Resta Obr | 11 | 945 | 1 | 0 | 19 | 4 | 17 | 1 | 0 |
| Lukas Klemenz Obr | 10 | 799 | 0 | 0 | 10 | 0 | 15 | 6 | 0 |
| Kacper Łukasiak Pom | 9 | 679 | 0 | 0 | 9 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Arkadiusz Jędrych Obr | 9 | 661 | 2 | 0 | 4 | 2 | 5 | 1 | 0 |
| Bartosz Wolski Pom | 10 | 630 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Marcin Wasielewski Pom | 10 | 625 | 0 | 0 | 4 | 1 | 18 | 2 | 0 |
| Mateusz Kowalczyk Pom | 9 | 624 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | 1 | 0 |
| Alan Czerwiński Obr | 10 | 577 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 2 | 0 |
| Mateusz Wdowiak Pom | 11 | 539 | 1 | 0 | 10 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Eman Marković Nap | 8 | 460 | 1 | 0 | 13 | 7 | 3 | 1 | 0 |
| Erik Jirka Pom | 9 | 454 | 0 | 0 | 6 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Borja Galán Pom | 9 | 394 | 1 | 3 | 7 | 3 | 3 | 2 | 0 |
| M. Wędrychowski Nap | 6 | 305 | 0 | 0 | 5 | 3 | 8 | 2 | 0 |
| Szymon Bartlewicz Pom | 9 | 259 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| S. Milewski Pom | 4 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Adam Zreľák Nap | 3 | 38 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Jakub Kokosinski Nap | 3 | 20 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Marius Olsen Obr | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |