
Ekstraklasa · Polska
Motor Lublin: forma i statystyki
Forma ZZRPP
Aktualne serie
3
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | U Śląsk Wrocław | 3:2 | Z |
| 10.12 | N Radomiak Radom | 2:3 | Z |
| 09.19 | U Górnik Zabrze | 0:0 | R |
| 09.11 | N Raków Częstochowa | 2:1 | P |
| 09.05 | U Legia Warszawa | 2:3 | P |
| 08.29 | U Piast Gliwice | 0:2 | P |
| 08.22 | N Korona Kielce | 1:1 | R |
| 08.16 | U GKS Katowice | 1:0 | Z |
| 08.08 | N Pogoń Szczecin | 3:1 | P |
| 07.31 | U Jagiellonia Białystok | 1:2 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:19 |
| U siebie | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:9 |
| Na wyjeździe | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:10 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 82% (9/11) | 67% (4/6) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 gola | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 gola | 45% (5/11) | 33% (2/6) | 60% (3/5) |
| Obie drużyny strzelą | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Czyste konto | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Nie strzelił gola | 18% (2/11) | 33% (2/6) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Remisy | 27% (3/11) | 17% (1/6) | 40% (2/5) |
| Gol w 1. połowie | 73% (8/11) | 50% (3/6) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 36% (4/11) | 0% (0/6) | 80% (4/5) |
| Gol w 2. połowie | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 55% (6/11) | 67% (4/6) | 40% (2/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 18% (2/11) | 0% (0/6) | 40% (2/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 91% (10/11) | 83% (5/6) | 100% (5/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 82% (9/11) | 83% (5/6) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 73% (8/11) | 67% (4/6) | 80% (4/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 64% (7/11) | 67% (4/6) | 60% (3/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 55% (6/11) | 50% (3/6) | 60% (3/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 64% (7/11) | 50% (3/6) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 55% (6/11) | 33% (2/6) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 27% (3/11) | 33% (2/6) | 20% (1/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 9% (1/11) | 0% (0/6) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 0% (0/11) | 0% (0/6) | 0% (0/5) |