PropsyTypera
Ekstraklasa · Polska

Legia Warszawa: forma i statystyki

Forma RZZRZ

Aktualne serie

11
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
11
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17N Cracovia1:1R
10.11U Wisła Kraków2:0Z
09.20N Jagiellonia Białystok1:3Z
09.13U Widzew Łódź1:1R
09.05N Motor Lublin2:3Z
08.28U Śląsk Wrocław1:1R
08.22N Piast Gliwice1:1R
08.14U Radomiak Radom5:0Z
08.08N Korona Kielce1:1R
08.02U Zagłębie Lubin3:1Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1165022:9
U siebie532012:3
Na wyjeździe633010:6

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola91% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Over 2.5 gola36% (4/11)40% (2/5)33% (2/6)
Over 3.5 gola36% (4/11)40% (2/5)33% (2/6)
Obie drużyny strzelą73% (8/11)60% (3/5)83% (5/6)
Czyste konto27% (3/11)40% (2/5)17% (1/6)
Nie strzelił gola0% (0/11)0% (0/5)0% (0/6)
Zwycięstwa55% (6/11)60% (3/5)50% (3/6)
Remisy45% (5/11)40% (2/5)50% (3/6)
Gol w 1. połowie91% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Over 1.5 w 1. połowie45% (5/11)60% (3/5)33% (2/6)
Gol w 2. połowie82% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Over 1.5 w 2. połowie18% (2/11)20% (1/5)17% (1/6)
Over 1.5 żółtej kartki82% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Over 2.5 żółtej kartki55% (6/11)80% (4/5)33% (2/6)
Over 3.5 żółtej kartki27% (3/11)40% (2/5)17% (1/6)
Over 4.5 żółtej kartki9% (1/11)20% (1/5)0% (0/6)
Over 5.5 żółtej kartki0% (0/11)0% (0/5)0% (0/6)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/11)0% (0/5)0% (0/6)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/11)0% (0/5)0% (0/6)
Faule drużyny Over 8.591% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Faule drużyny Over 9.582% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Faule drużyny Over 10.573% (8/11)80% (4/5)67% (4/6)
Faule drużyny Over 11.573% (8/11)80% (4/5)67% (4/6)
Faule drużyny Over 12.573% (8/11)80% (4/5)67% (4/6)
Faule drużyny Over 13.573% (8/11)80% (4/5)67% (4/6)
Faule w meczu Over 20.591% (10/11)100% (5/5)83% (5/6)
Faule w meczu Over 22.582% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Faule w meczu Over 24.573% (8/11)80% (4/5)67% (4/6)
Faule w meczu Over 26.564% (7/11)60% (3/5)67% (4/6)
Over 6.5 rzutu rożnego82% (9/11)80% (4/5)83% (5/6)
Over 7.5 rzutu rożnego73% (8/11)80% (4/5)67% (4/6)
Over 8.5 rzutu rożnego36% (4/11)60% (3/5)17% (1/6)
Over 9.5 rzutu rożnego18% (2/11)40% (2/5)0% (0/6)
Over 10.5 rzutu rożnego18% (2/11)40% (2/5)0% (0/6)
Over 11.5 rzutu rożnego9% (1/11)20% (1/5)0% (0/6)
Over 12.5 rzutu rożnego9% (1/11)20% (1/5)0% (0/6)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Ottó Hindrich Bra119960000100
Rafał Augustyniak Obr11996421751600
Bartosz Kapustka Pom1194220941120
Kamil Piątkowski Obr109040161700
Robert Deziel Jr. Obr108820020510
Paweł Wszołek Pom1080816631320
Rúben Vinagre Pom97681385810
Łukasz Zjawiński Nap10695401671200
Wojciech Urbański Pom1062600611610
Rafał Adamski Nap10541401591130
Michal Ševčík Nap843320751200
Damian Szymański Pom83990063700
Jan Kuchta Nap63210070200
Kacper Chodyna Pom52930050900
Henrique Arreiol Pom82660030500
Mateusz Szczepaniak Nap52480021410
Mileta Rajović Nap62280064300
Jakub Żewłakow Nap82172144210
Zoran Arsenić Obr41881021200
Arkadiusz Reca Obr91630000100
Vahan Bichakhchyan Pom2410110200
Bogdan Viunnyk Nap1160000200
Erik Mikanovich Pom180010000
Artur Jędrzejczyk Pom120000000