PropsyTypera
Ekstraklasa · Polska

Lech Poznań: forma i statystyki

Forma ZZZPZ

Aktualne serie

3
bez porażki
3
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
9
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18U Korona Kielce6:1Z
10.10N Śląsk Wrocław1:4Z
09.20U Radomiak Radom5:1Z
09.12N Górnik Zabrze2:1P
09.06U Raków Częstochowa1:0Z
09.03U Jagiellonia Białystok2:1Z
08.30N Widzew Łódź2:3Z
08.09U Piast Gliwice3:0Z
08.01N Wieczysta Kraków1:2Z
07.25U Cracovia0:0R

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem1081127:9
U siebie651017:3
Na wyjeździe430110:6

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Powyżej 1.5 gola80% (8/10)67% (4/6)100% (4/4)
Powyżej 2.5 gola80% (8/10)67% (4/6)100% (4/4)
Powyżej 3.5 gola40% (4/10)33% (2/6)50% (2/4)
Obie drużyny strzelą70% (7/10)50% (3/6)100% (4/4)
Czyste konto30% (3/10)50% (3/6)0% (0/4)
Nie strzelił gola10% (1/10)17% (1/6)0% (0/4)
Zwycięstwa80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Remisy10% (1/10)17% (1/6)0% (0/4)
Gol w 1. połowie70% (7/10)50% (3/6)100% (4/4)
Powyżej 1.5 gola w 1. połowie50% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Gol w 2. połowie90% (9/10)83% (5/6)100% (4/4)
Powyżej 1.5 gola w 2. połowie60% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Powyżej 1.5 żółtej kartki100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Powyżej 2.5 żółtej kartki100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Powyżej 3.5 żółtej kartki50% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Powyżej 4.5 żółtej kartki40% (4/10)33% (2/6)50% (2/4)
Powyżej 5.5 żółtej kartki20% (2/10)17% (1/6)25% (1/4)
Powyżej 6.5 żółtej kartki10% (1/10)0% (0/6)25% (1/4)
Powyżej 7.5 żółtej kartki0% (0/10)0% (0/6)0% (0/4)
Faule drużyny powyżej 8.590% (9/10)83% (5/6)100% (4/4)
Faule drużyny powyżej 9.570% (7/10)67% (4/6)75% (3/4)
Faule drużyny powyżej 10.560% (6/10)50% (3/6)75% (3/4)
Faule drużyny powyżej 11.550% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Faule drużyny powyżej 12.550% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Faule drużyny powyżej 13.540% (4/10)33% (2/6)50% (2/4)
Faule w meczu powyżej 20.580% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Faule w meczu powyżej 22.560% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Faule w meczu powyżej 24.550% (5/10)67% (4/6)25% (1/4)
Faule w meczu powyżej 26.530% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)
Powyżej 6.5 rzutu rożnego100% (10/10)100% (6/6)100% (4/4)
Powyżej 7.5 rzutu rożnego80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Powyżej 8.5 rzutu rożnego80% (8/10)83% (5/6)75% (3/4)
Powyżej 9.5 rzutu rożnego60% (6/10)67% (4/6)50% (2/4)
Powyżej 10.5 rzutu rożnego50% (5/10)50% (3/6)50% (2/4)
Powyżej 11.5 rzutu rożnego40% (4/10)50% (3/6)25% (1/4)
Powyżej 12.5 rzutu rożnego30% (3/10)33% (2/6)25% (1/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Mateusz Lis Bra109000000000
Michal Gurgul Obr108550250520
Joel Pereira Obr1082704101320
Wojciech Mońka Obr98100000410
Pablo Rodríguez Pom10756662391010
Radosław Murawski Pom1070400522120
Mateusz Skrzypczak Obr86750120610
Patrik Wålemark Pom10652531411430
Luis Palma Pom945812124310
Mikael Ishak Nap845433189720
Allahyar Sayyadmanesh Pom8454501391210
Antoni Kozubal Pom64351074500
Yannick Agnero Nap1039220177400
Filip Jagiełło Pom93631032410
Terry Yegbe Obr42830000400
Gustav Berggren Pom62290040600
Leo Bengtsson Pom62231052600
Daniel Håkans Pom51770211000
Robert Gumny Obr61681052500
João Moutinho Obr1450010000
H. Janyszka Obr1320000000
Karol Delikat Pom1121011000
Wojciech Szymczak Nap1110000100