
Eredivisie · Holandia
Fortuna Sittard: forma i statystyki
Forma RRZPZ
Aktualne serie
3
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
6
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N NEC Nijmegen | 2:2 | R |
| 10.10 | U Twente | 1:1 | R |
| 09.19 | N Willem II | 0:1 | Z |
| 09.12 | U Ajax | 1:5 | P |
| 09.06 | N ADO Den Haag | 2:3 | Z |
| 08.28 | N Groningen | 2:3 | Z |
| 08.22 | U AZ Alkmaar | 0:2 | P |
| 08.15 | U Cambuur | 3:1 | Z |
| 08.08 | N PSV Eindhoven | 2:2 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:17 |
| U siebie | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 |
| Na wyjeździe | 5 | 3 | 2 | 0 | 11:8 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 2.5 gola | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 gola | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Obie drużyny strzelą | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Czyste konto | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Nie strzelił gola | 11% (1/9) | 25% (1/4) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Remisy | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Gol w 1. połowie | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Gol w 2. połowie | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 78% (7/9) | 50% (2/4) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 67% (6/9) | 75% (3/4) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 33% (3/9) | 25% (1/4) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 89% (8/9) | 100% (4/4) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 100% (4/4) | 20% (1/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 100% (4/4) | 20% (1/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 100% (4/4) | 20% (1/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 75% (3/4) | 20% (1/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mattijs Branderhorst Bra | 9 | 810 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Justin Hubner Obr | 9 | 810 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Philip Brittijn Pom | 9 | 799 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 |
| Ivo Pinto Obr | 9 | 759 | 0 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Édouard Michut Pom | 9 | 700 | 1 | 2 | 7 | 2 | 6 | 1 | 0 |
| Lequincio Zeefuik Nap | 9 | 641 | 3 | 1 | 10 | 5 | 17 | 3 | 0 |
| Shiloh 't Zand Pom | 8 | 597 | 1 | 1 | 9 | 6 | 6 | 2 | 0 |
| Mohamed Ihattaren Pom | 8 | 578 | 3 | 3 | 10 | 7 | 6 | 0 | 0 |
| Rodrigo Guth Obr | 7 | 546 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 |
| Anthony Descotte Nap | 9 | 536 | 5 | 0 | 13 | 10 | 10 | 0 | 0 |
| Jasper Dahlhaus Obr | 7 | 529 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Syb Van Ottele Obr | 9 | 461 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Ole Romeny Nap | 5 | 315 | 1 | 0 | 7 | 5 | 3 | 0 | 1 |
| Siebe Wylin Obr | 5 | 229 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Yassin Oukili Pom | 5 | 229 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Nick de Groot Obr | 7 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Kristoffer Peterson Nap | 3 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Sven Simons Pom | 2 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Moussa Gbemou Pom | 4 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daley Sinkgraven Obr | 2 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ganni Buyukhan Pom | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Kevin van Burgsteden Pom | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |