PropsyTypera
Eredivisie · Holandia

Telstar: forma i statystyki

Forma PRPRP

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.17U Feyenoord3:4P
10.11U ADO Den Haag2:2R
09.20N AZ Alkmaar1:0P
09.13N Heerenveen0:0R
09.09N Twente1:0P
09.06U Cambuur2:2R
08.30U Ajax0:4P
08.14U Sparta Rotterdam1:3P
08.08N NEC Nijmegen1:2Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem913510:18
U siebie50238:15
Na wyjeździe41122:3

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola67% (6/9)100% (5/5)25% (1/4)
Over 2.5 gola67% (6/9)100% (5/5)25% (1/4)
Over 3.5 gola56% (5/9)100% (5/5)0% (0/4)
Obie drużyny strzelą56% (5/9)80% (4/5)25% (1/4)
Czyste konto11% (1/9)0% (0/5)25% (1/4)
Nie strzelił gola44% (4/9)20% (1/5)75% (3/4)
Zwycięstwa11% (1/9)0% (0/5)25% (1/4)
Remisy33% (3/9)40% (2/5)25% (1/4)
Gol w 1. połowie67% (6/9)80% (4/5)50% (2/4)
Over 1.5 w 1. połowie33% (3/9)40% (2/5)25% (1/4)
Gol w 2. połowie67% (6/9)80% (4/5)50% (2/4)
Over 1.5 w 2. połowie44% (4/9)80% (4/5)0% (0/4)
Over 1.5 żółtej kartki89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Over 2.5 żółtej kartki56% (5/9)60% (3/5)50% (2/4)
Over 3.5 żółtej kartki44% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)
Over 4.5 żółtej kartki22% (2/9)40% (2/5)0% (0/4)
Over 5.5 żółtej kartki11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Over 6.5 żółtej kartki11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/9)0% (0/5)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.567% (6/9)60% (3/5)75% (3/4)
Faule drużyny Over 9.567% (6/9)60% (3/5)75% (3/4)
Faule drużyny Over 10.567% (6/9)60% (3/5)75% (3/4)
Faule drużyny Over 11.544% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)
Faule drużyny Over 12.522% (2/9)20% (1/5)25% (1/4)
Faule drużyny Over 13.511% (1/9)0% (0/5)25% (1/4)
Faule w meczu Over 20.578% (7/9)60% (3/5)100% (4/4)
Faule w meczu Over 22.556% (5/9)60% (3/5)50% (2/4)
Faule w meczu Over 24.544% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)
Faule w meczu Over 26.533% (3/9)40% (2/5)25% (1/4)
Over 6.5 rzutu rożnego89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Over 7.5 rzutu rożnego78% (7/9)80% (4/5)75% (3/4)
Over 8.5 rzutu rożnego67% (6/9)60% (3/5)75% (3/4)
Over 9.5 rzutu rożnego56% (5/9)40% (2/5)75% (3/4)
Over 10.5 rzutu rożnego56% (5/9)40% (2/5)75% (3/4)
Over 11.5 rzutu rożnego44% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)
Over 12.5 rzutu rożnego33% (3/9)20% (1/5)50% (2/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Ronald Koeman Jr Bra98102022020
Abdelnour Soualhia Obr981011711430
Marvin Peersman Obr97970082810
Patrick Brouwer Nap97922183900
Nils Rossen Pom97600052400
Tyrone Owusu Pom97553093600
Sem Valk Obr76300151610
Gerald Alders Pom85960032920
Rui Mendes Nap853610115210
Jeff Hardeveld Pom85180041700
Jelani Seedorf Nap94870060610
Nökkvi Þórisson Nap524800103611
Noach Shenkman Pom62381251000
Soufiane Hetli Pom21530041200
Emirhan Demircan Nap61390030300
Ar'Jany Martha Obr41330021500
Rojendro Oudsten Obr41210000100
Prince Aning Pom61150000400
Gabi Caschili Obr3930000100
Harrie Kuster Pom4610000200
Isaiah Ahmed Pom2290000110
Fabiano Rust Nap1250000000
Fofin Turay Nap1250000000