
Eredivisie · Holandia
Willem II: forma i statystyki
Forma PPPPR
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
4
przegrane z rzędu
2
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | N Sparta Rotterdam | 3:2 | P |
| 10.11 | N Utrecht | 3:1 | P |
| 09.19 | U Fortuna Sittard | 0:1 | P |
| 09.15 | N Ajax | 5:1 | P |
| 09.11 | N AZ Alkmaar | 1:1 | R |
| 09.05 | U Excelsior | 0:3 | P |
| 08.30 | U Heerenveen | 2:2 | R |
| 08.15 | U NEC Nijmegen | 1:4 | P |
| 08.08 | N Go Ahead Eagles | 4:1 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:26 |
| U siebie | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 |
| Na wyjeździe | 5 | 0 | 1 | 4 | 6:16 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 2.5 gola | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 3.5 gola | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Obie drużyny strzelą | 78% (7/9) | 50% (2/4) | 100% (5/5) |
| Czyste konto | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Nie strzelił gola | 22% (2/9) | 50% (2/4) | 0% (0/5) |
| Zwycięstwa | 0% (0/9) | 0% (0/4) | 0% (0/5) |
| Remisy | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Gol w 1. połowie | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 44% (4/9) | 25% (1/4) | 60% (3/5) |
| Gol w 2. połowie | 100% (9/9) | 100% (4/4) | 100% (5/5) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 67% (6/9) | 50% (2/4) | 80% (4/5) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 22% (2/9) | 25% (1/4) | 20% (1/5) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 78% (7/9) | 100% (4/4) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 33% (3/9) | 0% (0/4) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 33% (3/9) | 0% (0/4) | 60% (3/5) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 22% (2/9) | 0% (0/4) | 40% (2/5) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 11% (1/9) | 0% (0/4) | 20% (1/5) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 89% (8/9) | 75% (3/4) | 100% (5/5) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 78% (7/9) | 75% (3/4) | 80% (4/5) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 56% (5/9) | 50% (2/4) | 60% (3/5) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 44% (4/9) | 50% (2/4) | 40% (2/5) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Finn Stam Obr | 9 | 810 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 |
| Devin Haen Nap | 9 | 810 | 3 | 0 | 17 | 7 | 7 | 0 | 0 |
| Uriel van Aalst Pom | 9 | 798 | 2 | 2 | 11 | 4 | 5 | 1 | 0 |
| Nathan Tjoe-A-On Obr | 9 | 755 | 0 | 2 | 6 | 1 | 9 | 2 | 0 |
| Jaden Slory Pom | 9 | 744 | 1 | 0 | 11 | 7 | 6 | 1 | 0 |
| Hidde ter Avest Obr | 8 | 622 | 0 | 1 | 3 | 1 | 10 | 0 | 0 |
| Maxime Delanghe Bra | 6 | 540 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Calvin Twigt Pom | 6 | 534 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Maxim Dekker Obr | 6 | 486 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Tonny Vilhena Pom | 6 | 380 | 1 | 0 | 5 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Eser Gürbüz Pom | 8 | 351 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Kasper Boogaard Pom | 5 | 348 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Per van Loon Pom | 6 | 321 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Alessandro Ciranni Obr | 6 | 242 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Justin Hoogma Obr | 3 | 225 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Mats Lemmens Obr | 8 | 196 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Vito van Crooij Pom | 3 | 190 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| Karst de Leeuw Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thomas Verheydt Nap | 7 | 94 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 |
| Anass Zarrouk Pom | 2 | 84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Thomas Didillon Bra | 1 | 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Amine Et-Taibi Obr | 3 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chido Obi-Martin Nap | 5 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Wouter Van der Steen Bra | 1 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| J. Schuurman Pom | 1 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Ismael Mouhoul Pom | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Julian van Esdonk Pom | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Divano Fernandez Iglesias Pom | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |