PropsyTypera
Eredivisie · Nizozemsko

Fortuna Sittard: forma a statistiky

Forma RRVPV

Aktuální série

3
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
6
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.18V NEC Nijmegen2:2R
10.10D Twente1:1R
09.19V Willem II0:1V
09.12D Ajax1:5P
09.06V ADO Den Haag2:3V
08.28V Groningen2:3V
08.22D AZ Alkmaar0:2P
08.15D Cambuur3:1V
08.08V PSV Eindhoven2:2R

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem943216:17
Doma41125:9
Venku532011:8

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu89% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Over 2,5 gólu67% (6/9)50% (2/4)80% (4/5)
Over 3,5 gólu67% (6/9)50% (2/4)80% (4/5)
Oba týmy skórují78% (7/9)75% (3/4)80% (4/5)
Čisté konto11% (1/9)0% (0/4)20% (1/5)
Nedal gól11% (1/9)25% (1/4)0% (0/5)
Výhry44% (4/9)25% (1/4)60% (3/5)
Remízy33% (3/9)25% (1/4)40% (2/5)
Gól v 1. poločase78% (7/9)75% (3/4)80% (4/5)
Over 1,5 v 1. poločase56% (5/9)50% (2/4)60% (3/5)
Gól ve 2. poločase89% (8/9)75% (3/4)100% (5/5)
Over 1,5 ve 2. poločase67% (6/9)50% (2/4)80% (4/5)
Over 1,5 žluté karty78% (7/9)50% (2/4)100% (5/5)
Over 2,5 žluté karty44% (4/9)25% (1/4)60% (3/5)
Over 3,5 žluté karty44% (4/9)25% (1/4)60% (3/5)
Over 4,5 žluté karty22% (2/9)25% (1/4)20% (1/5)
Over 5,5 žluté karty22% (2/9)25% (1/4)20% (1/5)
Over 6,5 žluté karty11% (1/9)0% (0/4)20% (1/5)
Over 7,5 žluté karty0% (0/9)0% (0/4)0% (0/5)
Fauly týmu Over 8,567% (6/9)75% (3/4)60% (3/5)
Fauly týmu Over 9,544% (4/9)25% (1/4)60% (3/5)
Fauly týmu Over 10,511% (1/9)0% (0/4)20% (1/5)
Fauly týmu Over 11,511% (1/9)0% (0/4)20% (1/5)
Fauly týmu Over 12,511% (1/9)0% (0/4)20% (1/5)
Fauly týmu Over 13,511% (1/9)0% (0/4)20% (1/5)
Fauly v zápase Over 20,533% (3/9)25% (1/4)40% (2/5)
Fauly v zápase Over 22,522% (2/9)25% (1/4)20% (1/5)
Fauly v zápase Over 24,522% (2/9)25% (1/4)20% (1/5)
Fauly v zápase Over 26,522% (2/9)25% (1/4)20% (1/5)
Over 6,5 rohu89% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Over 7,5 rohu89% (8/9)100% (4/4)80% (4/5)
Over 8,5 rohu78% (7/9)100% (4/4)60% (3/5)
Over 9,5 rohu56% (5/9)100% (4/4)20% (1/5)
Over 10,5 rohu56% (5/9)100% (4/4)20% (1/5)
Over 11,5 rohu56% (5/9)100% (4/4)20% (1/5)
Over 12,5 rohu44% (4/9)75% (3/4)20% (1/5)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Mattijs Branderhorst Bra98100000000
Justin Hubner Obr98100021220
Philip Brittijn Zál97992063310
Ivo Pinto Obr97590111510
Édouard Michut Zál97001272610
Lequincio Zeefuik Úto9641311051730
Shiloh 't Zand Zál85971196620
Mohamed Ihattaren Zál857833107600
Rodrigo Guth Obr75460100520
Anthony Descotte Úto95365013101000
Jasper Dahlhaus Obr75290110610
Syb Van Ottele Obr94610000300
Ole Romeny Úto53151075301
Siebe Wylin Obr52290000200
Yassin Oukili Zál52290010400
Nick de Groot Obr71500000100
Kristoffer Peterson Úto3700000100
Sven Simons Zál2560000100
Moussa Gbemou Zál4210000000
Daley Sinkgraven Obr2210000100
Ganni Buyukhan Zál180000100
Kevin van Burgsteden Zál180000000