PropsyTypera
Eredivisie · Holandia

Groningen: forma i statystyki

Forma PZZRR

Dziś o 16:45: Groningen vs Ajax

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
9
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18U Ajax2:5P
10.11N Excelsior1:5Z
09.18U PEC Zwolle3:0Z
09.12N Go Ahead Eagles1:1R
09.06U Twente2:2R
08.28U Fortuna Sittard2:3P
08.23N PSV Eindhoven5:1P
08.16N ADO Den Haag1:4Z
08.09U Utrecht2:1Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem942322:19
U siebie521211:11
Na wyjeździe421111:8

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola100% (9/9)100% (5/5)100% (4/4)
Over 2.5 gola89% (8/9)100% (5/5)75% (3/4)
Over 3.5 gola67% (6/9)60% (3/5)75% (3/4)
Obie drużyny strzelą89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Czyste konto11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Nie strzelił gola0% (0/9)0% (0/5)0% (0/4)
Zwycięstwa44% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)
Remisy22% (2/9)20% (1/5)25% (1/4)
Gol w 1. połowie100% (9/9)100% (5/5)100% (4/4)
Over 1.5 w 1. połowie78% (7/9)80% (4/5)75% (3/4)
Gol w 2. połowie89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Over 1.5 w 2. połowie67% (6/9)60% (3/5)75% (3/4)
Over 1.5 żółtej kartki78% (7/9)100% (5/5)50% (2/4)
Over 2.5 żółtej kartki22% (2/9)40% (2/5)0% (0/4)
Over 3.5 żółtej kartki11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Over 4.5 żółtej kartki11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Over 5.5 żółtej kartki11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Over 6.5 żółtej kartki11% (1/9)20% (1/5)0% (0/4)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/9)0% (0/5)0% (0/4)
Faule drużyny Over 8.556% (5/9)40% (2/5)75% (3/4)
Faule drużyny Over 9.556% (5/9)40% (2/5)75% (3/4)
Faule drużyny Over 10.544% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)
Faule drużyny Over 11.522% (2/9)40% (2/5)0% (0/4)
Faule drużyny Over 12.50% (0/9)0% (0/5)0% (0/4)
Faule drużyny Over 13.50% (0/9)0% (0/5)0% (0/4)
Faule w meczu Over 20.544% (4/9)40% (2/5)50% (2/4)
Faule w meczu Over 22.522% (2/9)40% (2/5)0% (0/4)
Faule w meczu Over 24.522% (2/9)40% (2/5)0% (0/4)
Faule w meczu Over 26.522% (2/9)40% (2/5)0% (0/4)
Over 6.5 rzutu rożnego89% (8/9)80% (4/5)100% (4/4)
Over 7.5 rzutu rożnego78% (7/9)80% (4/5)75% (3/4)
Over 8.5 rzutu rożnego78% (7/9)80% (4/5)75% (3/4)
Over 9.5 rzutu rożnego44% (4/9)60% (3/5)25% (1/4)
Over 10.5 rzutu rożnego33% (3/9)40% (2/5)25% (1/4)
Over 11.5 rzutu rożnego11% (1/9)0% (0/5)25% (1/4)
Over 12.5 rzutu rożnego11% (1/9)0% (0/5)25% (1/4)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Etienne Vaessen Bra98100100110
Thijmen Blokzijl Obr98100120500
Thom van Bergen Pom9805622515610
Tika de Jonge Pom979500115500
Jorg Schreuders Obr976511641600
Pelle Clement Pom97580242400
David van der Werff Pom973623137420
Brynjólfur Darri Willumsson Nap96826017121100
Tygo Land Pom95562142210
Wouter Prins Obr74890010700
Márk Csinger Obr84830010920
Jacob Ondrejka Nap83070031210
Marco Rente Obr62982022100
Hans Hateboer Obr31860010400
Elvis Van der Laan Obr41720000000
Oskar Zawada Nap4730020000
Nils Eggens Nap6521042000
Nikolas Brandis Obr3480000000
Travis Hernes Pom5400000210
Ryan Metu Nap3210010100
Tyrique Mercera Obr1190000100
Alvin Nordin Pom2160010000
Jesper Mosselaar Obr110000000